news-detail-image
Home
Przegląd aktualności
Wielkie przyjęcie w skansenie w Arnhem
60 lat AB Midden Nederland
,

Wielkie przyjęcie w skansenie w Arnhem

Podziel się tą wiadomością

Ale było fajnie podczas noworocznego spotkania w skansenie (Openluchtmuseum) w Arnhem! Wspólne popołudnie i wieczór spędzone w towarzystwie pracowników gospodarczych, tymczasowych, pracowników biurowych oraz rodzin wszystkich powyższych. Spoglądamy wstecz na udane rozpoczęcie obchodów 60-lecia naszej firmy.

Od godziny 14:00 wszyscy zaproszeni goście gromadzili się tłocznie przy wejściu na teren parku. Z parasolem w ręku, jednak z uśmiechem na twarzach rozpoczęliśmy dzień pełen niespodzianek. Atmosfera w budynku Loods Goes ożywiła się tym bardziej, kiedy wszyscy uczestnicy mogli się rozgrzać przy kubku gorącej czekolady, kawy czy herbaty wraz ze słodkim poczęstunkiem.

Następnie był czas na zwiedzanie parku we własnym tempie. Starodawne gospodarstwa, rynek z piekarnią, wytwórnia syropu czy przejażdżka oryginalnym tramwajem to niektóre z atrakcji, które mogliśmy zwiedzić. W ten sposób każdy mógł sobie przypomnieć lub poznać skrawek holenderskiego dziedzictwa kulturalnego i historii tego kraju. Szczególnie nasi zagraniczni pracownicy mogli w ten sposób nadrobić kilka lekcji historii.

Po takich wrażeniach udaliśmy się na przygotowany zimowy festiwal żywności i mogliśmy posmakować smacznych dań i napojów.

Na zakończenie dnia spotkaliśmy się w Canon café, po czym zmęczeni, ale zadowoleni mogliśmy wrócić do swoich domów.

Jesteście ciekawi naszych przeżyć?