sector-detail-image
Home
Sektory
Żywność & Produkcja

Sektor produkcji żywności:
czas na
działanie

Owijanie, sprawdzanie i pakowanie. Twoja praca z produktami jest kluczowa dla naszego przemysłu (spożywczego). Jako pracownik produkcji, operator maszyny lub pracownik obsługi technicznej. Pomóż nam zagwarantować, że w okresie Wielkanocy będzie wystarczająco dużo czekoladowych jajek lub że w słoiki z dżemem są szczelnie zamknięte. W ten sposób jesteś częścią procesu produkcyjnego, a artykuły, które przeszły przez Twoje ręce są kupowane i używane przez ludzi w całym kraju! AB Midden Nederland posiada oferty pracy w tym sektorze, które na pewno będą Ci odpowiadać.

Polecane oferty pracy w branży spożywczej i produkcyjnej

Produkcja żywności: czyli z czym to się je?

Dzięki swojemu zaangażowaniu osiągniesz sukces, czyniąc postępy i dążąc do najwyższej jakości. Zarówno w trakcie procesu produkcji, jak i oddając produkt końcowy. Masz wielkie poczucie odpowiedzialności. Jesteś ciekaw, jaką drogę pokonują produkty, zanim trafią do konsumenta? Dzięki pracy w branży spożywczej i produkcyjnej samodzielnie odkryjesz każdy jej etap. Niezależnie od tego, czy chcesz zostać operatorem maszyny czy asystentem produkcji, dajesz coś cennego od siebie. To dlatego, że nie boisz się pracy.

Zimą, jeszcze przed Bożym Narodzeniem, istnieje ogromne zapotrzebowanie na produkty sezonowe, takie jak czekolada czy luksusowe przekąski. Jest jeszcze okres wielkanocny. Nikt nie może sobie wyobrazić go bez pisanek. Twoje szybkie i zręczne dłonie są niezbędnym ogniwem w całym procesie produkcji. Sprawdzasz paczki pod kątem uszkodzeń lub błędów. Czekoladowe jajka można pakować w pudełka po 100 i więcej! Dzięki Tobie możemy cieszyć się pysznymi produktami. Nie tylko podczas świąt Bożego Narodzenia czy Wielkanocy, ale przez cały rok! Produkty sezonowe zmieniają się co miesiąc. To właśnie trzyma Cię w gotowości i sprawia, że odczuwasz przyjemność z pracy. Jak dotąd podoba Ci się ta wizja? Zatem rozważ pracę jako:

  • Pracownik produkcji
  • Operator maszyny
  • Pracownik obsługi technicznej

 

Produkcja żywności: czego możesz od nas oczekiwać?

Pragniemy, żebyś cieszył się pracą każdego dnia. AB Midden Nederland się tym zajmie. Jak? Znajdując pracę, która spełni Twoje potrzeby. Chcesz pracować w elastyczny sposób? W takim razie będziesz pracować dla różnych klientów. A może wolisz zostać w jednej firmie na dłużej? Z AB Midden Nederland jest to możliwe. Zdobywasz doświadczenie w sektorze spożywczym i produkcyjnym, doskonaląc swoje umiejętności. Jeśli dodatkowe szkolenie brzmi kusząco, pomożemy Ci. Zdobądź uprawnienia na wózek widłowy. Albo naucz się obsługiwać wózki wysokiego składowania. Możesz liczyć na wynagrodzenie zgodne z układem zbiorowym pracy, wystarczającą liczbą godzin i elastyczne planowanie, dostosowane dokładnie do Twoich potrzeb. Możesz zacząć pracować bez obaw, niezależnie od poziomu wykształcenia lub doświadczenia. Dzięki swojemu zaangażowaniu odgrywasz ważną rolę w sektorze produkcji żywności.

cta-image

Masz pytanie?

Skontaktuj się z
Jagoda Musielak

Aplikuj
na swój sposób

Aplikujesz w
sektorze produkcji żywności

Brak CV? Nie ma problemu!
Załącz swoje CV, a będziemy mogli lepiej dopasować oferty