sector-detail-image
Home
Sektory
Sadownictwo

Sadownictwo

Truskawki, wiśnie, jagody, jabłka i gruszki. Wymień dowolny owoc, na pewno uprawiamy go w Holandii. Twoja praca przy uprawie owoców oznacza, że supermarkety są pełne świeżych owoców. Przyczyniasz się do propagowania zdrowego stylu życia. Pozostaw swój ślad w tym kolorowym sektorze, ucząc się o uprawie owoców najwyższej jakości. AB Midden Nederland posiada odpowiednie oferty pracy dla miłośników owoców.

Funkcje w
sadownictwie

Polecane prace związane z uprawą owoców

Niestety, w tej chwili nie ma żadnych ofert pracy dla tego sektora

Zobacz nasze inne oferty pracy

Poczucie świeżości podczas pracy z owocami

Uprawianie i kontrolowanie różnych gatunków owoców jest konieczne, by móc zebrać udane i obfite plony. Nie chcesz, żeby zgniłe jabłka lub jagody skończyły w misce z owocami lub lodówce. Twoim celem jest zapewnienie, żeby ludzie w pełni cieszyli się owocami. Owocami, o które dbałeś z najwyższą starannością.

Uprawa owoców jest bardzo zróżnicowana. Odpowiada to również za świeżość! Praca odbywa się głównie na zewnątrz, a czasami wewnątrz, w szklarni. W niektórych firmach uprawia się nawet wiele rodzajów owoców. Inne firmy koncentrują się na uprawie jednego owocu. Na przykład na jagodach. Niezależnie od rodzaju owoców, zawsze wybierasz najlepszą jakość. Jakie oferty pracy mamy dla Ciebie?

  • Pracownik zbioru owoców
  • Pracownik przycinki drzew
  • Pracownik sortowania owoców

 

Elastyczność pracy w sadownictwie: czego możesz się spodziewać?

Dążymy do sytuacji, w której wszyscy pracownicy czują się dobrze w nowej pracy. Od pierwszego do ostatniego dnia. Robimy to, by mieć pewność, że możesz wykonywać swoją pracę najlepiej jak potrafisz. Wspólnie rozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i życzeniach. Nie martw się o to, czy z klientem przypadniecie sobie do gustu. AB Midden Nederland dobierze Ci idealnego pracodawcę. Nie zapominaj, że otrzymasz godziwą pensję, zgodnie z układem zbiorowym pracy. A podczas zbierania lub sortowania owoców będziesz pracować w zespole w przyjaznej atmosferze.

Masz pytania? A może chciałbyś dowiedzieć się więcej o uprawie owoców? Pomożemy Ci wybrać właściwą ścieżkę i zaoferujemy miejsce na kursach. Weź udział w kursie „Praca na podnośniku”. To umożliwi Ci wykonywanie pracy z wykorzystaniem podnośnika mechanicznego. Możesz też odbyć szkolenie, by zdobyć wiedzę o jakości owoców. Chcesz więcej informacji? Sprawdź stronę Edukacja i rozwój. Tak dbamy o naszych pracowników. Teraz i w przyszłości.

 

Aplikuj w tym sektorze

cta-image

Masz pytanie?

Skontaktuj się z
Jagoda Musielak

Aplikuj
na swój sposób

Twoja aplikacja
w sadownictwie

Brak CV? Nie ma problemu!
Załącz swoje CV, a będziemy mogli lepiej dopasować oferty

Sprawdź oferty w
innym sektorze