sector-detail-image
Home
Sektory
Pracownik zbioru

Pracownik zbioru owoców

Owoce rosną nieustannie, rok w rok. Czas zbiorów jest w sadownictwie niezwykle ważny, a Twoja praca bardzo się liczy! Wyobraź sobie sad pełen gruszek. Wchodzisz do sadu wcześnie rano, zaczynając dzień w dobrym nastroju. Niezależnie od słońca czy deszczu, pracujesz wśród drzew. Chodzisz między gruszami, by zebrać ich owoce. I co dalej? Oceniasz gruszki pod względem jakości. To Twój wkład w to, by w sklepach nie zabrakło świeżych owoców. Aplikuj i zasil nasze szeregi pracowników zbioru owoców!

Oferty pracy dla pracowników zbioru owoców

Niestety, w tej chwili nie ma żadnych ofert pracy dla tej funkcji

Zobacz nasze inne oferty pracy

Co oferujemy

Obok uznania i indywidualnego doradztwa

  • Stawkę godzinową 11–14 euro
  • Możliwość pracy w dużym wymiarze godzin
  • Gwarancja pracy w okresach zbiorów

 

Chwytaj dzień

Poranki zaczynają się wcześnie. Wraz z innymi pracownikami zbieracie owoce, drzewo po drzewie. Towarzyszy wam ciągnik wyposażony w kosze na owoce. Dostępny jest również podnośnik, który umożliwia zebranie wysoko wiszących owoców. To typowa praca sezonowa, która trwa od kilku tygodni do kilku miesięcy. Owoce zwykle zbiera się (późnym) latem, ponieważ wtedy większość z nich dojrzewa. Zbierasz owoce twarde jak na przykład gruszki i jabłka, ale również miękkie, takie jak maliny i truskawki. Każdy rodzaj owoców jest inny, a podczas każdego szczytu sezonu jest mnóstwo owoców czekających na zebranie. Oznacza to, że możesz pracować wiele godzin! Będziesz wykonywać następujące czynności:

  • Zbieranie owoców i wkładanie ich do koszy
  • Zbieranie owoców za pomocą podnośnika koszowego
  • Sortowanie owoców pod względem jakości

 

Każdy owoc ma swoje specyficzne cechy, co oznacza, że trzeba się z nim obchodzić inaczej niż z innymi owocami. Potrafisz wyszukiwać zepsute truskawki? Świetnie! Ta umiejętność pomoże Ci w sortowaniu owoców wysokiej jakości.

 

Czy jesteś wisienką na torcie?

Czas na zbieranie owoców jest ograniczony, co oznacza, że musisz ciężko pracować. Nie przeszkadza Ci nawet to, że nieraz pada deszcz? Jesteś bardzo cenny dla sadowników, a Twoja wytrwałość robi różnicę, nawet jeśli nie masz doświadczenia i wykształcenia. Twoja elastyczność w zakresie godzin pracy jest jednak niezbędna, ponieważ mogą się one zmieniać z tygodnia na tydzień. Czy sadownictwo wzbudza Twój entuzjazm? AB Midden Nederland pomaga znaleźć odpowiednią pracę w charakterze pracownika zbioru owoców. Możesz rozpocząć pracę szybko i pracować w dużym wymiarze godzin!

 

Aplikuj teraz

Brak odpowiedniej oferty pracy?
Wyślij otwartą aplikację

cta-image

Masz pytanie?

Skontaktuj się z
Jagoda Musielak