sector-detail-image
Home
Sektory
Ogrodnictwo

Praca w
ogrodnictwie

Czy wszystko, co rośnie i kwitnie na polu lub w szklarniach wzbudza Twoje zainteresowanie? Smykałka do roślin i chęć przebywania na zewnątrz sprawiają, że nadajesz się do pracy w ogrodnictwie. Dlaczego jesteś potrzebny? Ogrodnictwo zapewnia dopływ warzyw, kwiatów i roślin na rynek krajowy i zagraniczny. To produkty, które zostaną spożyte przez miliony ludzi. To również drzewa, dzięki którym nasz świat jest zielonym i przyjaznym miejscem do życia. Twoja ciężka praca nad uprawami i roślinnością przekłada się na jakość. To również coś, co przejawia się pięknem i jest przydatne środowisku.

Funkcje w
sektorze ogrodniczym

Polecane oferty pracy w ogrodnictwie

Jaka jest praca w ogrodnictwie?

Uprawianie i hodowanie wszelkiego rodzaju upraw ma ogromne znaczenie dla naszego społeczeństwa. Dlaczego? Bo zapewnia ludziom najsmaczniejsze pomidory i najsłodsze buraki. Bo tak powstają nowe drzewa. Bo w ten sposób sadzi się rośliny w mieście lub w lasach. Ogrodnictwo jest pełne ciekawych zajęć! To nie tylko drzewa i warzywa, ale też krzewy, grzyby i kwiaty. Wymagania jakościowe roślin są wysokie. I właśnie za to jesteś odpowiedzialny. Masz oko do szczegółów, a przeciętna jakość Ci nie wystarcza?

Ciężka praca nie stanowi problemu, a Ty lubisz biologiczną część pracy? Chcesz pracować w ogrodnictwie? Mamy następujące oferty pracy:

  • Pracownik upraw polowych
  • Pracownik szklarniowy

 

Praca w ogrodnictwie: czego możesz od nas oczekiwać?

Rozumiemy, czego potrzebujesz w pracy. Najważniejsze jest to, byś dobrze się w niej czuł. Ustalimy wspólnie, u którego z naszych klientów sprawdziłbyś się najlepiej. Szukamy dla Ciebie pracy w miejscu, gdzie potrzebne są Twoje kwalifikacje. Możesz liczyć na pracę, która Ci się spodoba. W ogrodnictwie pracujesz zarówno samodzielnie, jak i w zespole. Możesz być przydzielany do pracy w elastyczny sposób. Oznacza to, że Twoje dni robocze i godziny pracy mogą się regularnie zmieniać. To dobrze dla Ciebie! Rozumiesz, że różne rośliny i warzywa kwitną i kiełkują o różnych porach roku. Dlatego będziesz pracować dla różnych klientów.

Oferujemy wynagrodzenie zgodnie z układem zbiorowym pracy (CAO) i zawsze jesteśmy otwarci na uwagi lub pytania dotyczące Twojej pracy. Chętnie porozmawiamy też o Twojej prywatnej sytuacji. Rozwiń swój potencjał w AB Midden Nederland. Otrzymasz możliwość wzięcia udziału w szkoleniach i podejmowania nowych wyzwań, które się pojawiają. Weź udział w kursie i zdobądź licencję na robienie oprysków. Zajrzyj na naszą stronę „Edukacja i rozwój”, aby uzyskać dodatkowe informacje. Umożliwi Ci to wykonywanie większej liczby zadań. W ten sposób staniesz się bardziej wszechstronnym pracownikiem. Złóż podanie o pracę, która Cię interesuje, a my zajmiemy się resztą.

 

Aplikuj w tym sektorze

cta-image

Masz pytanie?

Skontaktuj się z
Jagoda Musielak

Aplikuj
na swój sposób

Twoja aplikacja
w sektorze ogrodniczym

Brak CV? Nie ma problemu!
Załącz swoje CV, a będziemy mogli lepiej dopasować oferty

Sprawdź oferty w
innym sektorze