sector-banner-image
Home
O nas

Współpraca z nami –
Razem zajdziemy dalej

Jesteśmy AB Midden Nederland. Twój zaangażowany i wiarygodny pracodawca i partner. Działamy już od 60 lat. Pomagamy rolnikom, by ich działalność była kontynuowana nawet podczas ich choroby. Razem możemy osiągnąć więcej. Niemniej jednak każdy z osobna jest równie ważny. Nasza współpraca zapewnia naszym klientom jakość. Zawdzięczamy to naszym pracownikom i ich wydajności w pracy.

Pełna szacunku do ludzi i ich pracy, co przekłada się na równość i różnorodność. Rzeczowa i stabilna. Dążąca do osiągnięcia wyników w perspektywie długofalowej. Taka właśnie jest współpraca z AB Midden Nederland. Razem zajdziemy dalej.

Razem zajdziemy dalej

Praca

Jesteś nieoceniony. Tak samo jak praca, którą wykonujesz. Dlatego wsłuchujemy się w Twoje życzenia, służąc fachową poradą. AB Midden Nederland wykorzystuje Twoje mocne strony i pomaga Ci się rozwijać. Dzięki szerokiej gamie stanowisk w różnych sektorach, zawsze znajdzie się coś dla Ciebie. Nasza firma działa w głównie w branży rolniczej, co przekłada się na to, że od razu przechodzimy do działania. Robimy to z szacunkiem dla każdej pracy, każdego pracownika i każdego sektora. Wszystko sprowadza się do współpracy z naszymi klientami, pracownikami tymczasowymi, pomocnikami w gospodarstwach, członkami naszego zrzeszenia i pracownikami biurowymi. Czego można od nas oczekiwać? Uczciwej pracy, dobrych warunków pracy w przyjaznej i solidnej firmie. Żadnych pustych obietnic, bo rozumiemy, jak ważna dla Ciebie jest praca.

Organizacja

Rozwój

Podstawowe wartości

Nasza firma kultywuje cztery główne wartości, którymi kieruje się pracownik AB i przekazuje je innym. Nasi pracownicy są
naszymi prawdziwymi ambasadorami. Wszystko zaczyna się od jakości i specjalistycznej wiedzy. Nasi pracownicy są kompetentni i chętnie doskonalą swoje umiejętności. Korzystają z każdej szansy, by to osiągnąć. Szansy, którą im oferujemy! Przekłada się to na przypływ energii, przedsiębiorcze podejście oraz wkładanie serca w pracę. AB Midden Nederland od 60 lat jest zaangażowanym i rzetelnym pracodawcą oraz usługodawcą. To przedsiębiorstwo spółdzielcze, które pomaga rolnikom i przedsiębiorcom w prowadzeniu działalności. Osiągamy ten cel, oddelegowując do nich pomocników przy gospodarstwach, którzy w razie potrzeby przejmują ich pracę. Cenimy równe i trwałe relacje. Wierzymy w docenianie i poświęcanie uwagi każdemu oraz w naszą współpracę pełną różnorodności. Wynika to ze społecznego i opiekuńczego charakteru naszej  firmy. Razem możemy osiągnąć więcej. Przy takim podejściu każdy jest równie ważny. Stąd nasze hasło, które brzmi: „Razem zajdziemy dalej”.

Jak powstała nasza firma?

Był rok 1963. Sześciu producentów mleka z Vijfheerenlanden, regionu w Holandii Południowej, rozpoczęło współpracę. Jaki był ich cel? Chcieli zapewnić ciągłość działania swoich gospodarstw. W latach siedemdziesiątych, dzięki tej współpracy zaczęto dostarczać pracowników do firm i dostawców zwierząt gospodarskich.

Agencja zatrudnienia AB Midden Nederland

Rok 1999 był kolejnym ważnym kamieniem milowym: od tamtej chwili działamy pod nazwą AB Midden Nederland. Staliśmy się dużym, spółdzielczym pośrednikiem zatrudnienia na rynku. Pomimo naszego rozwoju nadal bardzo cenimy zrównoważoną współpracę z naszymi klientami. Zapewnianie pracowników o odpowiednich kwalifikacjach sprawia, że wielu klientów znajduje w AB Midden Nederland odpowiednich pracowników tymczasowych oraz pomocników przy gospodarstwach. Dbamy o naszych pracowników i klientów. Jak? Poświęcając im uwagę oraz rekrutując i wybierając specjalistów. Organizujemy również szkolenia i kursy dla naszych pracowników. Wszystko robimy wspólnie. Razem zajdziemy dalej.

Nasze główne wartości

corevalue-icon

Jakość

Zatrudnianie fachowców oraz komunikacja to nasze znaki rozpoznawcze

corevalue-icon

Zaufanie

Jesteśmy partnerem godnym zaufania nieprzerwalnie od wielu lat

corevalue-icon

Otwartość

Jesteśmy łatwo osiągalni i elastyczni

corevalue-icon

Indywidualne podejście

Zależy nam, by praca przebiegała w miłej atmosferze

Oferujemy pracę w
różnych sektorach

Martijn van Schaik
Sascha van Kampen
Eric de Groot
Eric Pouw
Mariola Witt
Marc Booij
Remco van der Zwan
Mireille Verhaar
Henri Roest
Gianina Ciulei
Jolanta Glaudemans
Trudy Bekkering
Hester Oostrom
Iris van Eijk
Ewelina Wozniak
Mariusz Michalik

Zaangażowany zespół
AB Midden Nederland

AB Midden Nederland jest jednym z największych pośredników pracy w Holandii Środkowej i Południowo-Zachodniej. To ciężka praca! Wszyscy nasi pracownicy są zaangażowani i przejawiają pasję do pracy. Poznaj nasz zespół: chcielibyśmy Ci się przedstawić.

Nasze oddziały