Sektory

Home
Sektory
14 dostępne prace

Owijanie, sprawdzanie i pakowanie. Twoja praca z produktami jest kluczowa dla naszego przemysłu (spożywczego). Jako pracownik produkcji, operator maszyny lub pracownik obsługi technicznej.

7 dostępne prace

Sektor ten jest siłą napędową holenderskich przedsiębiorstw. Nie tylko dla nas, jako konsumentów, ale także w odniesieniu do transportu za granicę. Czy liczba produktów się zgadza? Czy właściwe produkty zmierzają do właściwej lokalizacji?

11 dostępne prace

Sektor techniczny utrzymuje ciągłość procesów w naszym społeczeństwie. Bez niego wszystko by się rozpadło. Części samochodowe muszą być zmontowane. Maszyny fabryczne muszą kontynuować prace produkcyjne.

3 dostępne prace

Wszystko, co rośnie i kwitnie na polu lub w szklarniach wzbudza Twoje zainteresowanie? Smykałka do roślin i chęć przebywania na zewnątrz sprawiają, że nadajesz się do pracy w ogrodnictwie. Dlaczego jesteś potrzebny? Ogrodnictwo zapewnia dopływ warzyw, kwiatów i roślin na rynek krajowy i zagraniczny.

3 dostępne prace

W budownictwie odgrywasz ogromną rolę w dużych zmianach zachodzących w całym kraju, mieście lub innych obszarach. Wraz z zespołem współpracowników zajmujesz się nowymi projektami budowlanymi.

4 dostępne prace

Rolnicy są niezbędni w Holandii. Tak jak na całym świecie. W tych trudnych czasach sektor rolniczy stoi przed bezprecedensowymi wyzwaniami. Są to wyzwania, które stanowią poważne zagrożenie dla naszych dostaw żywności, a także istnienia sektora rolniczego. Dlatego potrzebujemy ludzi takich jak Ty. Znaczenie ludzi z pasją do pracy w rolnictwie potwierdza się po dziś dzień.

0 dostępne prace

Truskawki, wiśnie, jagody, jabłka i gruszki. Wymień dowolny owoc, na pewno uprawiamy go w Holandii. Twoja praca przy uprawie owoców oznacza, że supermarkety są pełne świeżych owoców.

0 dostępne prace

Stała praca na świeżym powietrzu, to coś, czego pragniesz? Chcesz mieć kontakt z naturą? Nasze środowisko rośnie i kwitnie, ale również musi być utrzymywane i pielęgnowane. Dzięki temu ludzie mogą cieszyć się swoim otoczeniem.

2 dostępne prace

To autostrady, mosty i tunele, ale także połączenie z Internetem przez światłowód. Połączenia te są bijącym sercem wielu ważnych procesów w naszym kraju. Dysfunkcjonalna infrastruktura wpływa na wszystkich.