Sektory

Home
Sektory
14 dostępne prace

Owijanie, sprawdzanie i pakowanie. Twoja praca z produktami jest kluczowa dla naszego przemysłu (spożywczego). Jako pracownik produkcji, operator maszyny lub pracownik obsługi technicznej.

18 dostępne prace

Sektor ten jest siłą napędową holenderskich przedsiębiorstw. Nie tylko dla nas, jako konsumentów, ale także w odniesieniu do transportu za granicę. Czy liczba produktów się zgadza? Czy właściwe produkty zmierzają do właściwej lokalizacji?

13 dostępne prace

Sektor techniczny utrzymuje ciągłość procesów w naszym społeczeństwie. Bez niego wszystko by się rozpadło. Części samochodowe muszą być zmontowane. Maszyny fabryczne muszą kontynuować prace produkcyjne.

2 dostępne prace

Wszystko, co rośnie i kwitnie na polu lub w szklarniach wzbudza Twoje zainteresowanie? Smykałka do roślin i chęć przebywania na zewnątrz sprawiają, że nadajesz się do pracy w ogrodnictwie. Dlaczego jesteś potrzebny? Ogrodnictwo zapewnia dopływ warzyw, kwiatów i roślin na rynek krajowy i zagraniczny.

2 dostępne prace

W budownictwie odgrywasz ogromną rolę w dużych zmianach zachodzących w całym kraju, mieście lub innych obszarach. Wraz z zespołem współpracowników zajmujesz się nowymi projektami budowlanymi.

2 dostępne prace

Rolnicy są niezbędni w Holandii. Tak jak na całym świecie. W tych trudnych czasach sektor rolniczy stoi przed bezprecedensowymi wyzwaniami. Są to wyzwania, które stanowią poważne zagrożenie dla naszych dostaw żywności, a także istnienia sektora rolniczego. Dlatego potrzebujemy ludzi takich jak Ty. Znaczenie ludzi z pasją do pracy w rolnictwie potwierdza się po dziś dzień.

1 dostępne prace

Truskawki, wiśnie, jagody, jabłka i gruszki. Wymień dowolny owoc, na pewno uprawiamy go w Holandii. Twoja praca przy uprawie owoców oznacza, że supermarkety są pełne świeżych owoców.

1 dostępne prace

Stała praca na świeżym powietrzu, to coś, czego pragniesz? Chcesz mieć kontakt z naturą? Nasze środowisko rośnie i kwitnie, ale również musi być utrzymywane i pielęgnowane. Dzięki temu ludzie mogą cieszyć się swoim otoczeniem.

2 dostępne prace

To autostrady, mosty i tunele, ale także połączenie z Internetem przez światłowód. Połączenia te są bijącym sercem wielu ważnych procesów w naszym kraju. Dysfunkcjonalna infrastruktura wpływa na wszystkich.