sector-detail-image
Home
Sektory
Planista pracy

Planista pracy

Krótko mówiąc, bez Ciebie nie ma budowy. Zwłaszcza przy obecnym niedoborze mieszkań, kiedy zaplanowanych jest wiele projektów budowlanych. Jesteś zaangażowany w przygotowania do budowy. Utrzymujesz pracę na właściwym torze. Wspierasz planowanie zadań. Odgrywasz rolę w wyborze potrzebnych materiałów i przydziale czynności wykonywanych w trakcie projektu przez pracowników, a także przez cały okres budowy. Zapobiegasz opóźnieniom i utrzymujesz budżet w ryzach dzięki swoim umiejętnościom dokonywania przeglądów. Jesteś gotowy na rozpoczęcie kolejnego projektu budowlanego?

Co oferujemy

Obok uznania i indywidualnego doradztwa

  • Stawkę godzinową w wysokości 16–19 euro
  • Umowę na czas określony z możliwością zawarcia umowy na czas nieokreślony
  • Obowiązki podczas realizacji projektów budowlanych
  • Pracę u różnych klientów w budownictwie, infrastrukturze i technologii/inżynierii

 

Początek to połowa sukcesu

Domy i biura opierają się na mocnych fundamentach. Ta solidna podstawa jest jedną z twoich cech jako planisty pracy. Zajmujesz się planowaniem, planami projektu i liczbami. Ponosisz częściową odpowiedzialność za planowanie projektu: jacy pracownicy są potrzebni i do jakich zadań, jakie materiały trzeba dostarczyć i gdzie. Praca z liczbami to dla ciebie żaden problem. Zarówno jeśli chodzi o szacowanie czasu, jak i o pilnowanie budżetu. Przewidujesz opóźnienia i w miarę możliwości oszczędzasz cenny czas. Wreszcie pomagasz rysować i czytać plany budowy. Kompetentny planista pracy może:

  • Zarządzać planowaniem budowy
  • Zarządzać planowaniem materiałów
  • Rysować i odczytywać plany budowy
  • Pracować z liczbami, szacując budżet i czas

 

Co się sprawdza, a co nie

Możesz szybko przewidywać i zmieniać zadania. Masz przewagę dzięki ponadprzeciętnemu talentowi do liczb i dokonywania obliczeń. Komunikacja – zarówno ze współpracownikami, klientami, jak i dostawcami – będzie stanowiła istotną część Twojej pracy. Dlatego jesteś kompetentny społecznie i przyjmujesz postawę przyjazną dla klienta. Doświadczenie w budownictwie, infrastrukturze lub technologii jest niezbędne do pracy w charakterze planisty pracy. Jeśli jeszcze nie uzyskałeś certyfikatu VCA (SCC), AB Midden Nederland Ci w tym pomoże. I co dalej? Zacznij pracować bez obaw! Jeśli pracujesz jako stolarz lub pracownik wykonujący prace ziemne, możesz zostać planistą pracy. Z AB Midden Nederland jest to możliwe.

 

Aplikuj teraz