Home
Certyfikaty

Certyfikaty

Agencja AB Midden Nederland zdecydowała się być certyfikowanym przedsiębiorstwem, by udowodnić, że jej nadrzędnym celem jest dobro pracowników i klientów. Nasze certyfikaty dają pewność naszym partnerom i pracownikom. To obietnica i pewność, że ludzie są wynagradzani i traktowani sprawiedliwie. Posiadanie certyfikatów potwierdza, że jako pośrednik w zatrudnieniu, wypełniamy nasze obowiązki i dążymy do najwyższej jakości i satysfakcji. Robimy to, będąc wierni naszemu mottu: Razem zajdziemy dalej. Tutaj możesz zobaczyć nasze certyfikaty!

Razem zajdziemy dalej

Znak jakości ABU

Generalny Związek Agencji Pracy Tymczasowej (ABU)

Agencja AB Midden Nederland jest zrzeszona w ABU. Stanowi to gwarancję wysokiej jakości pracy tymczasowej oraz trwałej i pełnej szacunku relacji ze wszystkimi pracownikami tymczasowymi. Nie wszystkie agencje pracy mają ten znak jakości. Dzięki certyfikacji spełniamy wysokie wymagania dotyczące jakości, na przykład w zakresie zatrudnienia. Pomyśl o opłacaniu składek na ubezpieczenia społeczne, bezpieczeństwie w miejscu pracy, zasadach postępowania i ochronie przed dyskryminacją. Pracownicy tymczasowi i klienci mają gwarancję, że AB Midden Nederland to synonim jakości, pewności, bezpieczeństwa i wiarygodności finansowej. ABU zapewnia pracownikom tymczasowym zbiorowy układ pracy (CAO). Warunki te są zatwierdzone przez okresowe kontrole.

Certyfikat SNF

Norma ISO 9001:2015

Certyfikat VCU

Norma NEN 4400-1

Chcesz uzyskać więcej informacji?

Skontaktuj się z naszym koordynatorem KAM (ds. BHP i Ochrony Środowiska) za pośrednictwem działu Edukacji i Rozwoju. Koordynator chętnie odpowie na wszelkie pytania dotyczące certyfikatów.