sector-detail-image
Home
Sektory
Ogrodnik

Ogrodnik

Pracując jako ogrodnik, zajmujesz się głównie kształtowaniem krajobrazu i dbaniem o ogrody prywatne i publiczne. Twoje zadania są zróżnicowane, ponieważ jeśli porównasz ogrody, dostrzeżesz wiele różnic. Możesz być zaangażowany w proces tworzenia ogrodu od początku jego tworzenia i projektowania aż do ukończenia projektu. Zwykle dołączasz do firmy ogrodniczej lub zajmującej się architekturą krajobrazu, aby pracować nad różnymi projektami zieleni w małym zespole. Pomagasz w kształtowaniu krajobrazu, tworzeniu i utrzymaniu ogrodu. Nie mając doświadczenia, zaczynasz od wykonywania prac konserwacyjnych i porządkowych. W końcu będziesz mieć wystarczająco dużo doświadczenia, aby pomagać w kształtowaniu krajobrazu i tworzeniu ogrodu. Rzuć okiem na nasze oferty pracy dla ogrodników!

Wolne stanowiska ogrodnika

Niestety, w tej chwili nie ma żadnych ofert pracy dla tej funkcji

Zobacz nasze inne oferty pracy

Co oferujemy

Obok uznania i indywidualnego doradztwa

  • Stawkę godzinową w wysokości 14–19 euro
  • Umowę na czas określony z możliwością zawarcia umowy na czas nieokreślony
  • Szeroką gamę klientów w sektorze zieleni ozdobnej
  • Możliwości specjalizacji w zieleni ozdobnej (co zwiększy szansę nazatrudnienie!)•Samochód służbowy

 

Ogromna różnorodność w ogrodnictwie

Pracujesz dla firmy ogrodniczej lub zajmującej się architekturą krajobrazu. Jako osoba zatrudniona będziesz głównie zajmować się tworzeniem i utrzymaniem ogrodów–nie tylko prywatnych, ale także firmowych oraz parków miejskich. Twoim obszarem specjalizacji może być pielęgnacja roślin. Albo wykładanie płytek chodnikowych w ogrodzie i układanie trawnika. Możesz również być wszechstronnym ogrodnikiem. Oto Twoje ogólne zadania:-Kopanie-Instalowanie ogrodzeń, szop ogrodowych i zadaszeń-Układanie trawnika i tworzenie oświetlenia-Utwardzanie ogrodu i sadzenie roślinności-Cięcie, przycinanie, koszenie i inne czynności pielęgnacyjne-Zamiatanie i sprzątanie

 

Rozwijaj się jako ogrodnik

Lubisz pracować na świeżym powietrzu i interesujesz się roślinami, krzewami i przyrodą? Doświadczenie w sektorze zieleni ozdobnej jest mile widziane, ale niekonieczne. W AB Midden Nederland zawsze możesz rozpocząć pracę. Wykonywanie pracy wysokiej jakości w ogrodach jest Twoim znakiem rozpoznawczym. Kiedy klienci są zadowoleni, Ty też jesteś zadowolony. Może chcesz się wyspecjalizować i pracować w wielu różnych ogrodach? Podziel się z nami swoimi zainteresowaniami pod kątem zieleni, a my dołożymy wszelkich starań, aby znaleźć idealnie dopasowane miejsce pracy dla Ciebie. Jeśli jakość wykonywanej przez Ciebie pracy będzie wysoka i zechcesz rozwijać się zawodowo, porozmawiamy o krokach, które możesz podjąć w tym kierunku.

 

Aplikuj teraz