sector-detail-image
Home
Sektory
Operator wózka widłowego

Operator wózka widłowego

Jako kierowca wózka widłowego jesteś siłą napędową magazynu. Sprawnie sterujesz wózkiem, jeździsz tyłem i skręcasz. Zawodowi kierowcy mogliby się od Ciebie uczyć. Łatwo przemieszczasz towary, a Twoje ruchy w magazynie są rozważne, wydajne i bezpieczne. Płynnie manewrujesz wzdłuż regałów i półek magazynowych. Ustawiasz się zawsze w ściśle określony sposób, by skutecznie dotrzeć do wszystkich produktów, w tym do najwyższych palet. To czyni z Ciebie cennego pracownika dla każdej firmie w branży logistyczno-magazynowej. Rzuć okiem na nasze oferty pracy w charakterze kierowcy wózka widłowego!

Co oferujemy

Obok uznania i indywidualnego doradztwa

  • Stawkę godzinową w wysokości 13–18 euro
  • Umowę na czas określony z możliwością zawarcia umowy na czas nieokreślony
  • Elastyczne godziny pracy i różnych klientów do pracy
  • Dodatki za nieregularne godziny pracy i pracę w weekendy

 

Podążaj ścieżką zawodową operatora wózka widłowego

Każda firma zleca nieco inne zadania w swoich magazynach. Twoim głównym obowiązkiem jest transport wewnętrzny produktów i towarów. Uzbrojony w sprawdzony wózek widłowy i bezprzewodowy czytnik kodów, sprawdzasz etykiety na zamówieniach wychodzących. Składasz również zamówienia przychodzące w wyznaczonym miejscu. Skanowanie etykiet pomaga w zarządzaniu zapasami. Rozwiązujesz napotkane błędy lub nieprawidłowości. Magazyn musi być też czysty i zorganizowany, aby wszystkie procesy logistyczne były dobrze zorganizowane. Najczęstsze zadania operatora wózka widłowego to:

  • Przygotowywanie zleceń wychodzących
  • Składanie zamówień przychodzących w wyznaczonej lokalizacji
  • Używanie wózka widłowego do przemieszczania towarów
  • Załadunek i rozładunek za pomocą wózka widłowego

 

Wyznaczanie nowych standardów

W zarządzaniu zapasami mogą występować błędy, właśnie dlatego w logistyce liczy się dokładność. Kluczowa jest czujność i umiejętność rozpoznawania i rozwiązywania problemów. Dzięki swojej kreatywności i umiejętnego prowadzenia wózka dotrzesz do każdego produktu. Nawet najwyższa paleta w najtrudniej dostępnym rogu półki. Jest to możliwe dzięki Twojej umiejętności rozwiązywania trudności w magazynie. Problemy nie istnieją, są tylko możliwości. A jeśli potrafisz wykorzystać swoją szansę, nie potrzebujesz wykształcenia. Posiadanie uprawnień na wózki widłowego jest jednak ważne! Nie masz kwalifikacji? AB Midden Nederland pomaga uzyskać odpowiedni certyfikat. Możesz również uzyskać uprawnienia za pośrednictwem klienta, dla którego pracujesz. W każdym razie możesz bez problemu zacząć pracować.

 

Aplikuj teraz