sector-detail-image
Home
Sektory
Pracownik napraw konstrukcji betonowych

Pracownik napraw konstrukcji betonowych

Choć beton wydaje się bardzo solidny i niemal niezniszczalny, w praktyce ulega regularnym uszkodzeniom. Wypadki drogowe i trudne warunki pogodowe powodują uszkodzenia mostów, tuneli, wiaduktów i budynków. Beton wymaga napraw po wyciekach, pożarach lub ze względu na konieczność przeprowadzenia renowacji. Beton jest podatny na uszkodzenia, gdy żelazne pręty uzbrojenia zaczynają rdzewieć lub na skutek błędów popełnionych podczas produkcji lub budowy. Twoim zadaniem, jako pracownika napraw konstrukcji betonowych, jest zapewnienie bezpieczeństwa poprzez wzmocnienie betonu i podniesienie jego jakości.

Co oferujemy

Obok uznania i indywidualnego doradztwa

  • Stawkę godzinową w wysokości 13–19 euro
  • Umowę na czas określony z możliwością zawarcia umowy na czas nieokreślony
  • Klientów, którzy doceniają Twoją pracę
  • Możliwość awansowania do roli planisty pracy

 

Umiejętność pracy z konstrukcjami betonowymi

Odpowiadasz za wszystkie działania związane z naprawą konstrukcji betonowych. Po pierwsze – analizujesz szkody. Czy obiekt, o którym mowa, jest mostem czy tunelem? Może problem tkwi w budynku. Zarządzasz naprawą nieprawidłowości i uszkodzeń, które znajdziesz. Większe powierzchnie wymagają natryskiwania lub wtryskiwana betonu. W pracy na mniejszych powierzchniach i z mniejszymi pęknięciami używasz różnych zapraw murarskich i narzędzi ręcznych. Po naprawieniu uszkodzeń spowodowanych wyciekiem należy nałożyć na beton powłokę wodoodporną lub odporną na wilgoć. Ostatnią fazą pracy jest nałożenie powłoki chemoodpornej. Twoje najważniejsze zadania to:

  • Analiza uszkodzeń
  • Sporządzenie planu naprawczego
  • Wylewanie, wtryskiwanie lub natryskiwanie betonu
  • Wykończenie powłoką (ochronną, wodoodporną itp.)

 

Remonty zapierające dech w piersi

Chcesz przywracać budynki do stanu dawnej świetności? Uczynić je zdatnymi do życia i przyjemnymi dla oka? Wykształcenie nie jest wymagane. Potrzebujesz tylko zdrowej dawki motywacji, by ubrudzić sobie ręce ciężką pracą. W miejscu pracy zostaniesz przeszkolony w zakresie napraw konstrukcji betonowych. Nie wymagamy nawet wcześniejszego doświadczenia. Chcesz się rozwijać, by zostać fachowcem? Jeśli Twoja etyka pracy jest bez zastrzeżeń, a klienci zadowoleni, możesz awansować na przykład na planistę pracy. AB Midden Nederland oferuje Ci taką możliwość. Trudne projekty budowlane i naprawcze – to właśnie to, co cię ekscytuje i zachęca do pracy. Rozumiesz, z jakim ryzykiem wiążą się uszkodzenia domów i infrastruktury, dlatego pracujesz z perfekcyjną precyzją. Jako pracownik napraw konstrukcji betonowych jesteś gwarancją bezpieczeństwa w swoim otoczeniu.

 

Aplikuj teraz

Brak odpowiedniej oferty pracy?
Wyślij otwartą aplikację

cta-image

Masz pytanie?

Skontaktuj się z
Jagoda Musielak