sector-detail-image
Home
Sektory
Mechanik

Mechanik

Pakowanie soków owocowych w fabryce wymaga zastosowania maszyn. Jedna z nich mocuje plastikową zakrętkę na opakowaniu soku jabłkowego. Nagle, w trakcie ruchu obrotowego, maszyna zaczyna pracować wolniej. Jako mechanik zostajesz wezwany do wykrycia problemu. I rozwiązania go. Jak? Dzięki swojej wnikliwości technicznej, naprawisz maszynę w mgnieniu oka. Znasz każde koło zębate i sprężynkę i uwielbiasz sposób działania maszyn. Dlatego dbasz o to, aby działały bez zarzutu!

Co oferujemy

Obok uznania i indywidualnego doradztwa

  • Stawkę godzinową w wysokości 16–19 euro
  • Umowę na czas określony z perspektywą zawarcia umowy na czas nieokreślony
  • Pracę na stanowisku mechanika w branży elektronicznej, z maszynami, z usterkami, w montażu itp.
  • Dodatki za pracę zmianową, późne godziny pracy i dyżur pod telefonem

 

Zróbcie przejście dla mechanika

W firmie są maszyny, które nie działają prawidłowo lub w których wyświetlają się błędy? Zgłoszą się z tym do Ciebie. Twoim głównym obowiązkiem jest konserwacja instalacji technicznych. Obejmuje to maszyny produkcyjne, samochody i urządzenia elektryczne. Prace konserwacyjne są gwarancją, że maszyna będzie działać jak w zegarku. Jeśli maszyny można ulepszyć, należy zachować środki ostrożności. Występują jakieś błędy lub usterki? Szybko je wykryjesz. Twój zakres zadań jest szeroki, ale głównie zajmujesz się:

  • Wyłapywaniem usterek
  • Rozwiązywaniem usterek
  • Wymianą lub naprawą uszkodzonych części
  • Konserwacją maszyn
  • Konwersja maszyn do innych zadań

 

Mechanik ma wiele możliwości

Preferujemy, by kandydaci na stanowisko mechanika mieli wykształcenie techniczne. Bierzemy również pod uwagę doświadczenie i przygotowanie zawodowe. Wiedza techniczna i pasja do technologii również mają istotne znaczenie. Jesteś w stanie pracować samodzielnie i lubisz rozwiązywać zagadki i problemy? Mamy dla Ciebie odpowiedniego klienta! Masz rozległą wiedzę na temat maszyn? Rozpocznij pracę jako mechanik. Wolisz pracować na maszynach rolniczych lub sprzęcie transportowym? Możesz pracować w firmie posiadającej pojazdy lub w firmie rolniczej. W przypadku niektórych zadań, możesz nauczyć się wielu rzeczy od bardziej doświadczonych mechaników. AB Midden Nederland oferuje kursy techniczne. Chcemy zobaczyć, jak rozwijasz się w swojej dziedzinie.

 

Aplikuj teraz

Brak odpowiedniej oferty pracy?
Wyślij otwartą aplikację

cta-image

Masz pytanie?

Skontaktuj się z
Jagoda Musielak