sector-detail-image
Home
Sektory
Pracownik montażu

Pracownik montażu

Lubisz łączyć elementy w całość? Rower nie jest kompletny bez dzwonka, pedałów czy amortyzacji pod siodełkiem. Patrzysz na leżące przed Tobą części i zaczynasz składać je w myślach. To leży w twojej naturze. Dla innych to zagadka. A dla Ciebie? Szansa na zbudowanie czegoś pięknego po raz kolejny. Złóż małe kawałki w całość. Później owoc Twojej pracy wróci w postaci czegoś większego, co dzięki Tobie funkcjonuje prawidłowo. Gotowy na kolejne zadanie? Zostań pracownikiem montażowym.

Co oferujemy

Obok uznania i indywidualnego doradztwa

  • Stawka godzinowa od 12 do 17 euro
  • Umowa na czas określony z możliwością zawarcia umowy na czas nieokreślony
  • Praca w dziedzinie technologii, produkcji i logistyce

 

Prace instalacyjne

Znaczenie słowa „instalacja” jest łatwe do zrozumienia. To łączenie różnych części. Składasz elementy w całość, na przykład elementy metalowe, drewniane lub plastikowe. W tym celu korzystasz z rysunków i planów. U jednego klienta składasz metalowe zawiasy do mebli. A dla innego składasz części roweru. Chcesz, aby część lub produkt działał idealnie? Dlatego testujesz to, co złożyłeś. To pozwala na wprowadzenie ulepszeń! Twoje główne zadania to:

  • Montaż elementów
  • Wkręcanie lub lutowanie
  • Kontrola i testowanie zmontowanych elementów

 

Pracownicy montażowi zawsze coś zmontują

Co musisz zrobić, by wykonać prace montażowe? Istotna jest umiejętność wykonywania dokładnej pracy rękami – na przenośniku taśmowym lub stole roboczym. Masz inteligencję techniczną i przestrzenną? To znacznie ułatwi Ci pracę. Pomoże szybko dostrzec rozwiązania i kształty podczas montażu. Pracując dla klienta, staniesz się fachowcem. Chcesz wykonywać prace lutownicze? AB Midden Nederland pomoże Ci zrobić kurs z lutowania. W ten sposób będziesz mógł wykonywać więcej zadań w pracy.

 

Aplikuj teraz

Brak odpowiedniej oferty pracy?
Wyślij otwartą aplikację

cta-image

Masz pytanie?

Skontaktuj się z
Jagoda Musielak