sector-detail-image
Home
Sektory
Kierowca ciężarówki

Kierowca ciężarówki

Prowadzenie ogromnej ciężarówki – prawdziwego kolosa na drodze, a nie prostego samochodu osobowego. Takie jest życie kierowcy ciężarówki. Bycie w trasie daje Ci radość. Sprawia, że czujesz się wolny. Zaplanuj własną trasę w dni robocze i odwiedzaj wiele różnych lokalizacji. Nie zapominaj, że Twoja praca ma ogromne znaczenie. Bez ciebie półki w supermarketach nie zapełnią się produktami. A fabryki nie mogą wytwarzać produktów bez materiałów, które transportujesz. Krótko mówiąc, jesteś niezbędny.

Co oferujemy

Obok uznania i indywidualnego doradztwa

  • Stawkę godzinową w wysokości 15–17 euro
  • Umowę na czas określony z możliwością zawarcia umowy na czas nieokreślony
  • Dodatki za późne godziny pracy, weekendy, nadgodziny i święta
  • Możliwość odbywania tras krajowych i międzynarodowych

 

Z ciężarówką w trasie

Niebo jest błękitne, słońce świeci w oddali. Drogi w Holandii niemal zawsze są ruchliwe. Zdecydowanie i z determinacją kontynuujesz swoją trasę na autostradzie. Słuchasz radia. Twoja ciężarówka nigdy nie spóźniła się z dostawą. Twoi klienci czekają na Ciebie i cieszą się, gdy Cię widzą. Na szczęście masz dużo swobody podczas jazdy. Samodzielnie planujesz trasę, często przewożąc towar dla atrakcyjnych firm. Zdobywając doświadczenie w branży i robiąc kursy, możesz ostatecznie finalnie prowadzić wiele rodzajów ciężarówek. To brzmi świetnie! Zajmujesz się głównie:

  • Planowaniem tras od A do B
  • Bezpiecznym załadunkiem i rozładunkiem
  • Prowadzeniem różnego rodzaju ciężarówek (naczep, wywrotek, cystern, ciężarówek kontenerowych)
  • Transportem masowym, surowców, rolno-spożywczym lub transportem międzynarodowym

 

Siła napędowa za kierownicą

Kierowca ciężarówki przyspiesza. Nie tylko siedząc za kierownicą, ale rozwija się szybko także jako osoba. Praca może być wymagająca, ponieważ czasami długo jesteś w trasie. To wymaga znajomości dróg, ruchu oraz specyfikacji technicznej ciężarówki. Nawet jeśli doświadczasz wolności, masz przygotowany plan. Jesteś odporny na stres i możesz pracować według napiętego harmonogramu. Ponadto jesteś wizytówką swojego pracodawcy, dlatego jesteś życzliwy wobec klientów.

Czy jesteś kierowcą ciężarówki, którego szukamy? AB Midden Nederland dba o Ciebie, bez względu na to, czy masz doświadczenie. Poszukujemy wykwalifikowanych, zdecydowanych kierowców ciężarówek, ale chcemy też inwestować w osoby, które chciałyby przyuczyć się u nas do zawodu kierowcy. Jeśli chcesz z nami współpracować, możemy pomóc Ci uzyskać prawo jazdy na ciężarówkę oraz przejść szkolenie Kod 95. Aplikuj na jedno ze stanowisk!

 

Aplikuj teraz

Brak odpowiedniej oferty pracy?
Wyślij otwartą aplikację

cta-image

Masz pytanie?

Skontaktuj się z
Jagoda Musielak