sector-detail-image

Murarz

Prawdziwy rzemieślnik specjalizujący się w robotach murarskich i budowlanych. Podczas budowy lub przebudowy zawsze konieczne jest murowanie. Jest to prawdziwe rzemiosło, ponieważ wysokiej klasy roboty murarskie wymagają wykwalifikowanego rzemieślnika, który zbuduje atrakcyjną konstrukcję cegła po cegle. Każda cegła przybliża Cię do celu – powstania nadającego się do zamieszkania budynku, który zachwyci z niecierpliwością czekające na niego osoby lub całe rodziny. Możesz pracować jako niezależny murarz lub w zespole. Możemy zaprosić Cię do udziału w (nowych) projektach budowlanych lub remontach. Czekasz w gotowości z narzędziami w ręku.

Co oferujemy

Obok uznania i indywidualnego doradztwa

  • Stawkę godzinową w wysokości 16–19 euro
  • Umowę na czas określony z możliwością zawarcia umowy na czas nieokreślony
  • Dążenie do osiągnięcia widocznego rezultatu

 

Ciężar odpowiedzialności murarza

Murarze, zwani również budowlańcami, pracują głównie przy budowie biur, domów i innych budynków. Murujesz ściany, układając cegły. Istnieje kilka rodzajów cegieł, których możesz użyć. Pracujesz budując od dołu w górę według projektu. „Czyste” murowanie wymaga dokładności i profesjonalnego wykończenia. „Brudne” murowanie wymaga mniejszej dokładności, ponieważ na ścianie będzie więcej warstw. Twoja praca umacnia konstrukcję, czyniąc ją bezpieczną. Jednocześnie stanowi bazę, na której można kontynuować budowę. Oto Twoje podstawowe zadania jako murarza:

  • Murarstwo / prace murarskie
  • Przygotowanie zaprawy
  • Praca na podstawie planów budowy
  • Wygładzanie i wykańczanie po ułożeniu cegieł

 

Wyszkol się na murarza

Nasi klienci poszukują doświadczonych murarzy. Dlatego doświadczeni murarze mają przewagę i z łatwością znajdują pracę. Chcesz nauczyć się rzemiosła? AB Midden Nederland znajdzie Ci pracę w firmie murarskiej, gdzie nauczysz się podstaw rzemiosła. W ten sposób weźmiesz udział w projektach budowlanych, jedocześnie ucząc się na murarza, który będzie mógł pracować samodzielnie. Chcemy, by nasi klienci byli zadowoleni, dlatego pracujemy z mistrzowską dokładnością. Wspólnie porozmawiamy o kursach, w których mógłbyś wziąć udział, by podnieść swoje umiejętności. Możliwe jest również zapisanie się na kurs języka niderlandzkiego, jeśli zamierzasz tu zostać i pracować dłużej.

 

Aplikuj teraz

Brak odpowiedniej oferty pracy?
Wyślij otwartą aplikację

cta-image

Masz pytanie?

Skontaktuj się z
Jagoda Musielak