sector-detail-image
Home
Sektory
Pracownik produkcji

Pracownik produkcji

Sprawdzisz się w roli pracownika produkcji. Dosłownie i w przenośni. Jaki jest zakres Twoich obowiązków? Obok montażu, pakowania i sprawdzania jakości produktu, pracujesz również na linii montażowej. Oczywiście, zadania różnią się również w zależności od firmy. Zależą również od twoich preferencji i tego, w czym jesteś dobry. Jedna kwestia jest jasna: Twoim zadaniem jest dopilnowanie, żeby produkcja nie miała przerw. To niekończące się zadanie, niezwykle ważne dla wszystkich ludzi. Co możesz zrobić, aby pomóc? Sprawdź oferty pracy!

Co oferujemy

Obok uznania i indywidualne doradztwo

  • Stawkę godzinową w wysokości 12–15 euro
  • Dodatki za pracę zmianową, nieregularne godziny pracy i nadgodziny
  • Opcję zrobienia kursu z HACCP

 

Zrób dobre wrażenie w produkcji

Możesz pracować na przykład w zakładzie przetwórstwa ziemniaków. Wraz ze współpracownikami nadzorujecie produkcję smacznych ziemniaków, frytek, młodych ziemniaków i plasterków ziemniaczanych. Sprawdzasz ziemniaki pod kątem jakości. Są zgniłe lub uszkodzone? Zauważasz to z łatwością. W ciągu dnia pracy dbasz o osiągnięcie codziennego celu produkcyjnego. Do Twoich obowiązków należy też pakowanie i sprawdzanie opakowań pod kątem uszkodzeń. Twój dzień roboczy obejmuje:

  • Pakowanie produktów
  • Pracę na linii montażowej
  • Sprawdzenie jakości produktów i opakowań
  • Osiąganie codziennych celów produkcyjnych
  • Obietnica produkcji

 

W produkcji zawsze są dostępne stanowiska pracy. Dotyczy to wielu branż. Czy zobaczymy Cię w przemyśle spożywczym, opakowaniowym lub metalurgicznym? Produkcja trwa nieustannie. Nawet jeśli w innych branżach nie ma dostępnych miejsc pracy, tutaj zawsze znajdzie się praca dla sumiennych pracowników!

 

SIŁA w produkcji

Zakasujesz rękawy i wykonujesz swoją pracę. Ciebie też to dotyczy? W takim razie w produkcji znajdzie się praca dla Ciebie. Zadajesz sobie trud i masz siłę, by działać szybko. To coś, co się liczy. Wykształcenie jest mniej istotne. Twoje wynagrodzenie zależy nie tylko od doświadczenia, ale także od wydajności w pracy. Chcesz mieć więcej obowiązków? Pokaż, co potrafisz! Gdy klient doceni Twój wysiłek, AB Midden Nederland przedstawi Ci dodatkowe możliwości. Może to być na przykład kurs HACCP. Z odpowiednim nastawieniem możesz zostać kierownikiem zespołu lub operatorem maszyny. Może to również być kurs obsługi maszyn.

 

Aplikuj teraz

Brak odpowiedniej oferty pracy?
Wyślij otwartą aplikację

cta-image

Masz pytanie?

Skontaktuj się z
Jagoda Musielak