sector-detail-image
Home
Sektory
Operator maszyny

Operator maszyny

Coraz więcej prac ręcznych jest zautomatyzowanych dzięki zastosowaniu maszyn. Jako operator maszyn obsługujesz je, wytwarzając i montując kilka rodzajów produktów szeroko stosowanych w naszej branży i społeczeństwie. Mogą to być zabawki, opakowania na żywność lub substancje chemiczne, a może nawet wiele innych rzeczy. Upewniasz się, że maszyny działają prawidłowo i realizują swoje cele produkcyjne. Potrafisz zapanować nad maszynami? Pokaż to, aplikując na to stanowisko pracy.

Co oferujemy

Obok uznania i indywidualnego doradztwa

  • Stawkę godzinową w wysokości 13–16 euro
  • Możliwość pracy w sektorze spożywczym, sadownictwie i sektorze technologicznym/inżynieryjnym (maszyny pakujące, materiały do cięcia / przetwarzania, takie jak aluminium)
  • Dodatki za pracę zmianową
  • Możliwości dokształcania się po konsultacji z AB Midden Nederland

 

Opanuj umiejętność obsługi maszyny

Regularnie obsługujesz jedną lub więcej maszyn w fabryce lub zakładzie przemysłowym. To Ty gwarantujesz, że produkty są przetwarzane w prawidłowy sposób. Tworząc produkty wysokiej jakości, maszyny muszą pracować z wystarczającą prędkością. Prędkość robocza jest zbyt niska? To oznacza, że należy zmienić ustawienia maszyny. Jeśli nie masz doświadczenia, będziesz asystować profesjonalnemu operatorowi – w ten sposób poznasz tę pracę od podszewki. Być może masz doświadczenie w obsłudze jednego typu maszyny. Podczas pracy rozszerzysz je, dzięki czemu będziesz mógł obsługiwać wiele urządzeń. To zgrane współdziałanie człowieka i maszyny. Oto Twoje zadania na tym stanowisku:

  • Obsługa maszyn przetwarzających produkty
  • Zmiana ustawień maszyny
  • Osiąganie codziennych celów produkcyjnych
  • Sprawdzanie jakości z liderem zespołu

 

Czy stanowisko operatora maszyny to coś dla Ciebie?

W pracy na stanowisku operatora maszyny istotne jest wykształcenie techniczne. To samo dotyczy wiedzy o przemyśle produkcyjnym. Procesy w różnych firmach różnią się. Każda maszyna ma własną instrukcję obsługi i wyróżniające ją cechy. Dlatego operatorzy zdobywają największe doświadczenie i umiejętności podczas pracy produkcyjnej, często z wieloma maszynami. Interesuje Cię precyzyjna praca przekładająca się na wyniki? To oznacza, że działasz proaktywnie. Nie czekasz, aż coś pójdzie nie tak, ale planujesz i przewidujesz wystąpienie potencjalnych problemów. Brzmi jak praca dla Ciebie? Zagłęb się w techniczne aspekty maszyn i zostań operatorem maszyn!

 

Aplikuj teraz

Brak odpowiedniej oferty pracy?
Wyślij otwartą aplikację

cta-image

Masz pytanie?

Skontaktuj się z
Jagoda Musielak