sector-detail-image
Home
Sektory
Pracownik obsługi technicznej

Pracownik obsługi technicznej

Wewnątrz hali fabrycznej zapalają się światła. Maszyny produkcyjne są gotowe do użycia. Robisz obchód, bo tydzień dopiero się zaczął. Gdy uruchamiasz maszyny, należy je sprawdzić. Odkrywasz, że jedna z nich nie działa prawidłowo. Znajdujesz jednak przyczynę usterki i naprawiasz ją używając narzędzi. Niedługo potem hala fabryczna zapełnia się pracownikami produkcji. Dzięki Tobie mogą bezpiecznie pracować.

Co oferujemy

Obok uznania i indywidualnego doradztwa

  • Stawkę godzinową 14–18 euro
  • Dodatek za nieregularne godziny pracy
  • Perspektywy pracy w branży produkcji żywności, sadownictwie i technologii/inżynierii

 

Taktyczne rozwiązywanie problemów technicznych

Pracując jako pracownik obsługi technicznej, odpowiadasz za wszystkie czynności konserwacyjne maszyn i urządzeń w firmie. Dokonujesz przeglądów maszyn. W komputerach występują błędy systemowe? Luźne części blokują koła zębate maszyny, zatrzymując pracę na produkcji? Twoim obowiązkiem jest odkryć przyczynę problemu. Twoje zadanie polega na rozwiązywaniu problemów technicznych oraz kontrolę działania maszyn. Wówczas wszystko będzie pracować jak w zegarku. Nie tylko dbasz o bezpieczeństwo w miejscu pracy, ale także piszesz instrukcje obsługi maszyny i wyjaśniasz je współpracownikom.

  • Wykrywanie i usuwanie usterek maszyny
  • Regularna konserwacja maszyn
  • Pisanie instrukcji obsługi maszyn i objaśnianie ich współpracownikom
  • Wykrywanie, które części maszyny wymagają wymiany
  • Optymalizacja maszyn

 

Rozwijaj się w technologii

Poza doświadczeniem technicznym zyskujesz przewagę dzięki wiedzy i pasji do (elektro)techniki. Możesz pracować samodzielnie lub w małym zespole. Jesteś sprawny manualnie i lubisz pracować przy dużych i małych maszynach. Co więcej, w odniesieniu do każdego zadania dążysz do znalezienia rozwiązania. Dla Ciebie problemy nie istnieją, istnieją tylko możliwości! To oznacza, że jesteś idealnym pracownikiem obsługi technicznej.

AB Midden Nederland oferuje kursy z zakresu wymagań bezpieczeństwa i HACCP (do produkcji żywności). Jeśli spełniasz standardy naszych klientów i chcesz poszerzyć swoje umiejętności i wiedzę, możesz zapisać się na kurs elektroniki lub hydrauliki. Wówczas będziesz mógł naprawiać i konserwować więcej typów maszyn. Porozmawiaj z nami o możliwościach, jakie się przed Tobą otwierają. Wspólnie znajdziemy dla Ciebie odpowiednią ścieżkę kariery.

 

Aplikuj teraz

Brak odpowiedniej oferty pracy?
Wyślij otwartą aplikację

cta-image

Masz pytanie?

Skontaktuj się z
Jagoda Musielak