sector-detail-image
Home
Sektory
Pracownik magazynu

Pracownik magazynu

Jako pracownik magazynu pracujesz w magazynach, firmach przemysłowych i centrach dystrybucyjnych. Wraz z innymi pracownikami odpowiadasz za utrzymanie i zarządzanie magazynem i przechowywanymi w nim towarami. Podczas pracy prawidłowo obsługujesz zamówienia, jednocześnie prowadząc prace administracyjne. Towary specjalne wymagają obsługi z zachowaniem odpowiednich środków ostrożności. Czy jesteś osobą, której potrzebujemy do utrzymania magazynów w dobrym stanie?

Co oferujemy

Obok uznania i indywidualnego doradztwa

  • Stawkę godzinową w wysokości 13–15 euro
  • Dodatki za nadgodziny, pracę w systemie zmianowym i późne godziny pracy
  • Możliwość zostania kierownikiem zespołu lub uzyskania uprawnień na wózki widłowe
  • Elastyczne godziny pracy i pracę dla różnych klientów

 

Wspaniała praca w magazynach

Zarządzanie magazynem jest zadaniem realizowanym przez Ciebie i Twoich współpracowników. Jako pracownik magazynu odbierasz przychodzące towary od przewoźników. Dokonujesz załadunku ciężarówek w ścisłej współpracy z innymi pracownikami magazynu i zbierania zamówień. Rozładowujesz też ciężarówki. Niektóre towary, na przykład mające datę przydatności do spożycia, wymagają dodatkowej uwagi i postępowania zgodnie ze ścisłymi wytycznymi. Wprowadzasz i potwierdzasz zamówienia w systemie komputerowym, aby dane były aktualne. Towary przychodzące muszą być oznakowane. Przetwarzasz te przesyłki w systemie. Twoje zadania w magazynie to:

  • Kontrola towarów
  • Załadunek i rozładunek przesyłek
  • Wprowadzanie zamówień do komputera
  • Przygotowywanie zamówień i umieszczanie ich we właściwym miejscu

 

Energiczny pracownik

Wiesz, że do pracy w magazynie wykształcenie nie jest istotne? Jednak doświadczenie w magazynach i korzystaniu z komputerów ułatwia pracę. Najważniejsze czynniki to Twój entuzjazm i motywacja do pracy. Od czasu do czasu zadania wymagają pracy fizycznej. Energiczna postawa czyni tu cuda. Dlaczego? Praca z wyprzedzeniem pomaga trzymać się właściwego kursu. Potrafisz wyłapać zadania czekające na realizację i aktywnie się nimi zajmujesz. Codziennie masz kontakt z dostawcami i klientami w magazynie, dlatego jesteś przyjazny i bezproblemowy w kontaktach z innymi.

 

Aplikuj teraz

Brak odpowiedniej oferty pracy?
Wyślij otwartą aplikację

cta-image

Masz pytanie?

Skontaktuj się z
Jagoda Musielak