sector-detail-image
Home
Sektory
Hydraulik

Hydraulik

Instalacja, konserwacja i naprawa instalacji sanitarnych. To najważniejsze aspekty w pracy hydraulika. Ponadto hydraulik to wyspecjalizowany profesjonalista. Jako hydraulik zajmujesz się między innymi konserwacją, budową i naprawą instalacji sanitarnych, wodociągowych, kanalizacyjnych i grzewczych. Ludzie często myślą o tym zawodzie w kontekście naprawy nieszczelności i usuwania zatorów, ale Ty możesz zrobić o wiele więcej. Jako hydraulik jesteś prawdziwą złotą rączką i jesteś niezastąpiony przy budowie i utrzymaniu domów.

Jak wygląda Twój dzień pracy jako hydraulika?

Jako hydraulik wykonujesz różnorodne czynności. Jednego dnia jesteś zajęty na przykład instalacją systemu grzewczego, a następnego dnia rozwiązujesz problemy w innym miejscu. Pracując na stanowisku hydraulika w AB Midden Nederland masz możliwość pracy w różnych miejscach, co zawsze wiąże się z nowymi wyzwaniami, jednak zawód hydraulika, jak każdy inny zawód, ma wiele stałych zadań.

  • Przede wszystkim hydraulik zajmuje się instalacją przewodów cieplnych. Do jego zadań należy między innymi instalacja rur wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych i kanalizacyjnych w budynkach. To właśnie hydraulik odpowiada za prawidłowe podłączenie rur, ich prawidłowe działanie oraz zgodność z obowiązującymi przepisami budowlanymi i normami bezpieczeństwa.
  • Jako hydraulik wiesz także dużo na temat urządzeń sanitarnych, takich jak toalety, umywalki i prysznice. Dopilnowujesz, by działały one prawidłowo, były wodoodporne i nie powodowały przecieków.
  • Posiadasz także sporą wiedzę o systemach grzewczych. Mamy tutaj na myśli na przykład regulację termostatów lub rozwiązywaniu problemów związanych z mocą grzewczą i kontrolą temperatury.
  • Ponadto regularnie naprawiasz i konserwujesz różne instalacje, systemy wodno-kanalizacyjne i grzewcze. Ważna jest tu okresowa konserwacja, aby systemy cały czas działały optymalnie, a problemy można było wykryć na czas.
  • Poza tym, jako hydraulik masz również do czynienia z klientami. Hydraulicy oferują klientom porady dotyczące kwestii związanych z rurociągami, hydrauliką i ogrzewaniem. Mogą pomóc w wyborze odpowiedniego sprzętu, zaplanować układ rur i doradzić w zakresie efektywności energetycznej i oszczędzania wody.

Jako hydraulik możesz wybrać specjalizację w jednej dziedzinie i z biegiem czasu stać się w tej kwestii ekspertem. Np. zostać specjalistą ds. ogrzewania. Jeśli jednak odpowiadają Ci prace hydrauliczne w szerszej skali, możesz pracować jako hydraulik wszechstronny.

Jak możesz zostać hydraulikiem?

Jak już przeczytałeś powyżej, posiadanie pewnych cech jest niezbędne do wykonywania pracy jako hydraulik. Oto wyszczególnienie niektórych kompetencji do pracy jako hydraulik:

  • Myślenie analityczne
  • Zmysł techniczny
  • Planowanie i organizacja
  • Kreatywność
  • Elastyczność

Czy rozpoznajesz siebie w którejś z tych cech? W takim razie prawdopodobnie ciekawi Cię również, jak możesz zostać hydraulikiem!

Załóżmy, że nie posiadasz odpowiedniego dyplomu, a chciałbyś zostać hydraulikiem. W AB Midden Nederland jest to możliwe! Chcesz się uczyć, ale jednocześnie też pracować? AB Midden Nederland współpracuje z placówkami szkół BBL, co umożliwia pracę przez 4 dni w tygodniu i 1 dzień zajęć w szkole.

By zostać hydraulikiem, wymagane jest wykształcenie zawodowe, najlepiej w kierunku monter dystrybucji gazu, wody i ciepła. Ponadto możesz podjąć kursy oferowane przez AB Midden Nederland, które pomogą Ci w dalszym rozwoju, np. kurs na prawo jazdy kategorii E, kurs VCA, lub Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

Ile zarabia hydraulik w AB Midden Nederland?

Twoje zarobki będą się wahały pomiędzy 15,50 a 19,49 euro brutto na godzinę, w zależności od Twojego wieku, doświadczenia i układu zbiorowego pracy (cao) obowiązującego u klienta. Ponadto oferujemy również doskonałe warunki pracy i luźną atmosferę w pracy. Wynagrodzenie będziesz otrzymywać tygodniowo lub co 4 tygodnie.

AB Midden Nederland dba o kontynuację pracy przez cały rok. Możliwości rozwoju są dla nas bardzo ważne, dlatego z pewnością będziemy je stymulować.

W dodatku przy obopólnej satysfakcji i dobrych wynikach masz możliwość zostać stałym pracownikiem AB Midden Nederland!

Jak to jest pracować w AB Midden Nederland jako hydraulik?

Pracując w AB Midden Nederland jako hydraulik, często możesz sam decydować, w jakim trybie chcesz pracować. Możesz pracować przez dłuższy okres u jednego klienta lub dla różnych klientów z różnych branż, co zapewnia urozmaicony tydzień pracy.

Masz pytania lub chciałbyś omówić z nami możliwości? Skontaktuj się z nami dzwoniąc lub wysyłając wiadomość!

Brak odpowiedniej oferty pracy?
Wyślij otwartą aplikację

cta-image

Masz pytanie?

Skontaktuj się z
Jagoda Musielak