sector-detail-image
Home
Sektory
Kompletator zamówień

Kompletator zamówień

Tysiące ludzi codziennie otrzymuje zamówione paczki. Duże przesyłki z produktami lub materiałami przeznaczone są dla wielu różnych firm. Jako kompletator zamówień jesteś jedną z ostatnich osób odpowiedzialnych za te paczki i przesyłki. Oznacza to, że jesteś ważnym ogniwem w dystrybucji towarów. Przygotowujesz paczki, aby były gotowe do wysyłki. Dzięki Tobie uczniowie otrzymują nowe plecaki do szkoły, a rzemieślnik dostaje drewniane deski na czas i może rozpocząć pracę nad nowym stołem.

Co oferujemy

Obok uznania i indywidualnego doradztwa

  • Stawkę godzinową w wysokości 13–15 euro
  • Dodatki za nieregularny czas pracy, pracę w systemie zmianowym i późne godziny pracy
  • Możliwość zostania kierownikiem zespołu

 

Ład i porządek

Twoje podstawowe zadania są bardzo proste. Musisz dopilnować, żeby wszystkie przesyłki były kompletne, prawidłowe i nienaruszone. Osiągasz ten cel:

  • Przygotowując zamówienia do wysyłki
  • Dokonując załadunku i rozładunku towarów
  • Skanując etykiety
  • Pakując towary

Jak przygotowujesz zamówienia? Odbierasz wymagane przedmioty z magazynu, pamiętając o bezpieczeństwie. Następnie skanujesz etykiety na produktach, by w systemie był porządek. Pakujesz przedmioty z zachowaniem koniecznych środków ostrożności. Czy towar łatwo się tłucze? Użyj styropianu i poduszek powietrznych jako wypełnień pudełek. Do paczki dołączasz etykietę wysyłkową i umieszczasz ją w wyznaczonym miejscu w magazynie.

 

Prawdziwy gracz zespołowy

Szybki jak błyskawica i wydajny – oto cechy, które Cię charakteryzują. Wykształcenie nie jest istotne. Chcemy Cię zatrudnić, jeśli potrafisz pracować w efektywny sposób, zarówno indywidualnie, jak w i zespole. Masz oko do szczegółów, dlatego bezbłędnie realizujesz zamówienia. Magazyn jest środowiskiem, w którym występuje wiele czynników rozpraszających uwagę. Współpracownicy będą regularnie potrzebować Twojego wsparcia. Zmiana zadań i priorytetów nie stanowi dla Ciebie problemu. Istnieje wiele ofert pracy dla kompletatora zamówień. Istnieje również możliwość zostania kierownikiem zespołu. Czy magazyn wydaje się być Twoim drugim domem? Zdobądź uprawnienia na wózki widłowe. AB Midden Nederland z radością pomoże Ci rozwijać się zawodowo.

 

Aplikuj teraz

Brak odpowiedniej oferty pracy?
Wyślij otwartą aplikację

cta-image

Masz pytanie?

Skontaktuj się z
Jagoda Musielak