sector-detail-image
Home
Sektory
Kierowca traktora

Kierowca traktora

Znasz tajniki obsługi traktora i lubisz taką pracę? Nasi klienci często poszukują doświadczonych kierowców ciągników. Zajmujesz się pielęgnacją i utrzymaniem terenów zielonych. Na terenach mieszkalnych, boiskach sportowych i terenach rekreacyjnych. Będziesz również przewozić ziemię, piasek, drzewa, rośliny itp. Ciągnik może też być używany do koszenia. Z pomocą Twojego niezawodnego ciągnika każdy dzień w pracy jest nową przygodą. To możliwe dzięki AB Midden Nederland.

Oferty pracy dla kierowców ciągników

Niestety, w tej chwili nie ma żadnych ofert pracy dla tej funkcji

Zobacz nasze inne oferty pracy

Co oferujemy

Obok uznania i indywidualnego doradztwa

  • Stawkę godzinową w wysokości 13–19 euro
  • Umowę na czas określony z możliwością zawarcia umowy na czas nieokreślony
  • Wspaniałe projekty w sektorze utrzymania zieleni i kształtowania krajobrazu

 

Ciągniki to coś dla Ciebie!

Duże i małe. Czerwony, zielony, niebieski lub innego koloru. W każdym razie jako kierowca traktora stale pracujesz z niesamowitymi maszynami. Zadania różnią się w zależności od klienta i sezonu. Są ciągniki ze zbiornikiem na wodę. Albo ciągniki z kosiarkami i szatkownicami. Mogą być również wyposażone w łopatę. Wraz z ciągnikiem tworzysz zgrany duet, pracujący w pełnej harmonii. Praca w lecie obejmuje:-Koszenie trawników i poboczy-Transport odpadów zielonych-Rozpylanie i zasysanie wody-Konserwacja ciągnika A zimą:-Usuwanie, rozdrabnianie i transport gałęzi-Odśnieżanie-Rozsypywanie soli drogowej

 

Utalentowanykierowcaciągnika

Jesteś pełen luzu, przez co ludzie chętnie spędzają czas w Twoimtowarzystwie. Jesteś w kontakcie ze współpracownikami, klientami, rolnikami i ciekawskimi przechodniami. Czasem zdarza się, że jesteś nagle pilnie wzywany do pracy. Zachowujesz spokój i przejmujesz inicjatywę. Pracujesz w środowisku, w którym możesz stworzyć pewnego rodzaju równowagę między ludźmi, roślinami i glebą. To złota kombinacja w zawodzie, z którego można być dumnym. Nie potrzebujesz wykształcenia. Po zatrudnieniu w AB Midden Nederland pomożemy Ci uzyskać prawo jazdy kategorii BE lub T. Możesz również uzyskać certyfikat VCA (SCC). Dołączysz do nas?

 

Aplikuj teraz

Brak odpowiedniej oferty pracy?
Wyślij otwartą aplikację

cta-image

Masz pytanie?

Skontaktuj się z
Jagoda Musielak