sector-detail-image
Home
Sektory
Operator kosiarki i kosy spalinowej

Operator kosiarki i kosy spalinowej

Trawa znów odrosła. Czas odkurzyć kosiarkę oraz kosę spalinową i przygotować się do pracy. Na większych powierzchniach używasz kosiarki. Pomaga ściąć trawę i chwasty w parkach miejskich i większych terenach zielonych. Kosa spalinowa jest przydatna w miejscach niedostępnych dla kosiarki. Dzięki tej maszynie można łatwo przycinać i ciąć trudno dostępne obszary. A jak sytuacja wygląda poza sezonem na koszenie? Jesteś delegowany do pomocy w sektorze kształtowania krajobrazu i utrzymania zieleni. Czy wkrótce zasilisz nasze szeregi?

Praca operatora kosiarki i wykaszarki

Niestety, w tej chwili nie ma żadnych ofert pracy dla tej funkcji

Zobacz nasze inne oferty pracy

Co oferujemy

Obok uznania i indywidualnego doradztwa

  • Stawkę godzinową w wysokości 13–15 euro
  • Umowę na czas określony z możliwością zawarcia umowy na czas nieokreślony
  • Kursy obsługi kosiarki i/lub kosy spalinowej
  • Pracę w sektorze kształtowania krajobrazu i utrzymania zieleni w miesiącach zimowych•Samochód służbowy

 

Najnowocześniejsze metody pracy

Jeśli chcesz obsługiwać kosiarkę, często zaczynasz od takich zadań jak spulchnianie gleby, zdmuchiwanie liści czy koszenie kosiarką spalinową. W pracy szybko nauczysz się obsługi kosiarki, dzięki czemu wkrótce będziesz mógł korzystać z niej bez problemu. Praca z kosiarką i kosą spalinową obejmuje również wykonywanie konserwacji technicznej tych urządzeń. Napełniasz zbiornik oleju i w razie potrzeby wymieniasz tępe ostrza. Jeśli chodzi o kosiarkę spalinową, wiesz już, jakich ostrzy potrzebujesz do jakiego rodzaju roślin! Wysokie rośliny w pobliżu rowu lub krótkie chwasty trzeba ścinać inaczej! W każdym razie wykonujesz swoje zadanie. Twoje obowiązki obejmują:-Koszenie za pomocą kosy spalinowej-Koszenie kosiarką-Konserwację kosiarki i kosy spalinowej-Zdmuchiwanie liści, zamiatanie, spulchnianie gleby, prace porządkowe

 

Podszlifuj swoje umiejętności, wyostrz swój umysł

Lubisz pielęgnować rośliny, więc trafiłeś we właściwe miejsce. Kosiarka wymaga umiejętności związanych z prowadzeniem pojazdów. Być może będziesz musiał poruszać się po trudnych odcinkach dróg lub kosić wokół drzew i dziur. Jesteś zadowolony tylko wtedy, gdy dokładnie skosisz teren. Z pewnością trawnik będzie wyglądał świetnie po tym, jak się nim zajmiesz. Nie mając doświadczenia ani szkolenia w koszeniu, możesz zacząć od pracy z kosą spalinową. Korzystanie z niej wymaga tylko krótkiego przeszkolenia. Urządzenie to świetnie sprawdza się w koszeniu mniejszych obszarów. AB Midden Nederland chętnie pomoże Ci w odbyciu kursu obsługi kosiarki spalinowej. Czym będziesz się zajmować po zakończeniu sezonu na koszenie? Wspólnie znajdziemy Ci pracę, która będzie Ci odpowiadała, prawdopodobniew sektorze utrzymania zieleni lub kształtowania krajobrazu.

 

Aplikuj teraz

Brak odpowiedniej oferty pracy?
Wyślij otwartą aplikację

cta-image

Masz pytanie?

Skontaktuj się z
Jagoda Musielak