sector-detail-image
Home
Edukacja i rozwój

Edukacja i rozwój

Razem zajdziemy dalej

Rozwój to coś, co w AB Midden Nederland robimy wspólnie. Chodzi tu zarówno o rozwój osobisty, jak i zawodowy. Jako pracownik tymczasowy masz różne możliwości rozwoju. Możesz na przykład rozwijać się, zapisując się na kursy lub zdobywając certyfikaty. Wspólnie rozwiniemy Twoje mocne strony i zainteresowania. Na tej stronie znajdziesz niezbędne informacje dotyczące szkoleń i rozwoju w ramach naszej współpracy.

Warunki

Aby kwalifikować się do kursów edukacyjnych, które trwają dłużej i kosztują więcej, musisz być zatrudniony na okres co najmniej trzech miesięcy. Pracowników, którzy zamierzają podjąć dłuższą naukę, prosimy o podpisanie umowy szkoleniowej. Niektóre kursy można podjąć na krótko po rozpoczęciu pracy, nawet przed upływem trzech miesięcy. Są to na przykład kursy operatora wózka wysokiego składowania albo wózka widłowego. W AB Midden Nederland zachęcamy pracowników do wzięcia udziału w szkoleniach. Wierzymy we wspólny rozwój – zarówno osobisty, jak i zawodowy.

Dla pracowników tymczasowych zatrudnionych na dłuższy okres dostępne są kursy języka angielskiego i niderlandzkiego, które zapewniają więcej możliwości na przyszłość. Jest to również wymagane, jeśli chcesz uczestniczyć w jakichkolwiek kursach. Pracownicy znający język angielski mają niewielką przewagę. Mają do wyboru kilka dodatkowych kursów. Mogą zapisać się na kurs spawania lub kierowcy ciężarówki (wraz z prawem jazdy na ciężarówkę).

 

Informacje dodatkowe

Skontaktuj się ze swoim koordynatorem, jeśli chcesz zgłosić się na kurs lub omówić możliwości w interesującej Cię dziedzinie. Wspólnie jasno określimy kierunek działań i wymagania dotyczące niektórych kursów. Możesz również skontaktować się ze swoim koordynatorem w sprawie kursów językowych, które rozpoczynają się raz na sześć miesięcy. Możesz też zarejestrować się na kursy na portalu Mijn AB. Skontaktuj się z naszymi koordynatorami ds. edukacji i rozwoju tutaj. Udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania!

Skontaktuj się z nami

Zostaw swoje dane kontaktowe, oddzwonimy!

 

 

Dlatego właśnie AB Midden Nederland

  • Odpowiedź w ciągu 24 godzin
  • Ponad +2100 pracowników
  • Zawsze osobisty kontakt