sector-detail-image
Home
Sektory
Kierowca wózków wysokiego składowania

Kierowca wózków wysokiego składowania

Witamy w świecie wydajnej logistyki, w którym jako kierowca wózka wysokiego składowania jesteś nieodzownym ogniwem! Posiadasz spore umiejętnościami i zręcznie poruszasz się wózkami wysokiego składowania. Płynne manewrowanie i kierowanie na zakrętach to Twoja druga natura, a widać to po sposobie, w jaki przewozisz towary. Wiesz lepiej niż ktokolwiek inny, jak prowadzić wózek widłowy między regałami, zawsze w idealnej pozycji, aby dotrzeć nawet do najwyższych palet. Twoja wiedza sprawia, że jesteś cennym nabytkiem dla każdej firmy logistycznej.

Jesteś doświadczonym kierowcą wózka wysokiego składowania i szukasz nowych wyzwań? Oferujemy Ci atrakcyjne stanowisko z szeroką skalą zalet.

Kierowca wózków wysokiego składowania

Co Ci oferujemy?

Poza uznaniem i opieką koordynatora:

  • Atrakcyjną wypłatę: doceniamy Twoją wiedzę oraz ciężką pracę. Dlatego oferujemy stawki godzinowe między 13 i 17 euro brutto, w zależności od Twojego doświadczenia i umiejętności jako kierowcy wózków wysokiego składowania.
  • Dodatki: doceniamy Twój wkład, szczególnie podczas nieregularnych godzin pracy i zmian weekendowych. Dlatego oprócz wynagrodzenia podstawowego oferujemy atrakcyjne dodatki, dzięki którym Twoje wysiłki zostaną dodatkowo wynagrodzone.
  • Elastyczny grafik: rozumiemy, że dobra równowaga między życiem zawodowym a prywatnym jest niezbędna. Dlatego oferujemy elastyczne godziny pracy, dzięki czemu możesz dostosować swoją pracę do swoich osobistych potrzeb.
  • Różne miejsca pracy: jako kierowca wózka wysokiego składowania w naszej firmie masz możliwość pracy na różnych stanowiskach. Niezależnie od tego, czy dotyczy to załadunku i rozładunku ciężarówek, przemieszczania towarów w magazynie czy zbierania zamówień, żaden dzień nie będzie taki sam.
  • Certyfikat prowadzenia wózka wysokiego składowania: nie posiadasz jeszcze certyfikatu na prowadzenie wózka wysokiego składowania? To nie problem! Z nami będziesz miał możliwość uzyskania takiego certyfikatu. Chętnie zainwestujemy w Twój rozwój zawodowy i zaoferujemy szkolenia podnoszące Twoje umiejętności.

 

Chcesz dosłownie wznieść się na wyżyny?

Jesteś doświadczonym kierowcą wózka wysokiego składowania lubiącym duże wysokości? Nie szukaj dalej, mamy dla Ciebie wyzwanie! Jako kierowca wózka wysokiego składowania w naszej firmie masz niepowtarzalną możliwość podnoszenia towarów z regałów na wysokość 2, 5 a nawet 10 metrów.

W tej roli możesz się czuć niczym as przestworzy. Manewrujesz wózkiem wysokiego składowania między regałami dużą zręcznością i precyzją, jednocześnie bez wysiłku podnosząc towary na dużych wysokościach i bezpiecznie je opuszczając. Twoje umiejętności i doświadczenie sprawiają, że jesteś najlepszym profesjonalistą w tej dziedzinie.

Ale tu nie chodzi tylko o fizyczną wysokość. W naszej firmie oferujemy Ci środowisko pracy, w którym możesz się ciągle rozwijać.

Dodatkowo oferujemy Ci możliwość uzyskania certyfikatu na prowadzenie wózka wysokiego składowania, jeśli jeszcze go nie posiadasz.

Jesteś gotowy podjąć wyzwanie i wznieść się na nowe wyżyny? W takim razie nie wahaj się i aplikuj już dziś jako kierowca wózka wysokiego składowania w naszej firmie. Pokaż nam, że nie takie wyżyny potrafisz pokonać i pozwól zabłysnąć swoim umiejętnościom!

Aplikuj już teraz!

Brak odpowiedniej oferty pracy?
Wyślij otwartą aplikację

cta-image

Masz pytanie?

Skontaktuj się z
Jagoda Musielak