sector-detail-image
Home
Sektory
Operator lasera

Operator lasera

Lasery. Ostra jak brzytwa, najnowocześniejsza i niezwykle precyzyjna technologia. Lasery, którymi operujesz, bez wysiłku przecinają najtwardsze materiały. Jako operator charakteryzujesz się bystrym umysłem. Co to oznacza? Maksymalne zaangażowanie: poświęcasz pracy sporo uwagi. Wszystko to dla optymalnej jakości. Dzięki wycinarce laserowej przetwarzasz stal z dużą dokładnością. Z dokładnością do dziesiątej części milimetra. Stal cięta przez Ciebie trafia do przemysłu motoryzacyjnego i stoczniowego. Jesteś specjalistą najwyższej jakości. Sprawdź oferty pracy dla operatora lasera!

Co oferujemy

Obok uznania i indywidualnego doradztwa

  • Stawka godzinowa od 17 do 18 euro
  • Umowa na czas określony z możliwością zawarcia umowy na czas nieokreślony
  • Praca z nowoczesnymi maszynami laserowymi
  • Możliwość przyuczenia obsługi innych maszyn laserowych

 

Cięcie stali

W warsztacie będziesz obsługiwać potężne maszyny tnące, które tną wiązką laserową lub plazmową. To cienkie wiązki charakteryzujące się wysoką energią. Są bardzo gorące i precyzyjnie przecinają stal. Oprócz cięcia i krojenia, umożliwiają wypalanie wzorów w stali. Twoje główne zadania to:

  • Czytanie rysunków technicznych
  • Cięcie blach i rur stalowych
  • Umieszczanie materiałów w maszynie laserowej
  • Używanie wycinarki laserowej z odpowiednimi ustawieniami
  • Wymiana narzędzi tnących

 

Najlepsza jakość

Doświadczenie lub wykształcenie w dziedzinie inżynierii daje Ci przewagę. Będziesz mieć większy wybór klientów i zleceń i uzyskasz wyższe wynagrodzenie. Nie masz doświadczenia, ale chcesz nauczyć się jak obsługiwać maszyny laserowe? To możliwe. Niektórzy klienci nauczą Cię metod podczas pracy. Później, jeśli zechcesz, możesz przeszkolić się z obróbki stali. Z AB Midden Nederland jest to możliwe.

W Twojej pracy najważniejszy jest rezultat. Dlatego uważnie słuchasz wytycznych klienta. Przycinasz stal starannie do wymaganego rozmiaru. Jest to możliwe dzięki Twojej orientacji przestrzennej. Kochasz technologię i dlatego każdego dnia chcesz dostarczać jej najlepszą jakość? W takim razie nasze oferty pracy są dla Ciebie idealne.

 

Aplikuj teraz

Brak odpowiedniej oferty pracy?
Wyślij otwartą aplikację

cta-image

Masz pytanie?

Skontaktuj się z
Jagoda Musielak