sector-detail-image
Home
Sektory
Operator tokarki CNC

Operator tokarki CNC

Przekształcenie surowca w produkt wysokiej jakości można uznać niemalże za sztukę. Jako operator tokarki CNC używasz jej do przerabiania i udoskonalania metali i tworzyw sztucznych. Kształtujesz surowiec, tworząc z niego piękny produkt, na przykład stalowe rury czy ramy do samochodów. Bez Ciebie te samochody nigdy nie mogłyby być kompletnie zmontowane. Wraz ze swoją niezawodną tokarką dajesz sobie radę ze wszystkimi zleceniami. Mogą to być samochody, materiały budowlane lub części maszyn. Chcesz dążyć do najwyższej jakości jako tokarz CNC. Aplikuj na to stanowisko!

Co oferujemy

Obok uznania i indywidualnego doradztwa

  • Stawkę godzinową 14–18 euro
  • Umowę na czas określony z perspektywą zawarcia umowy na czas nieokreślony
  • Przeszkolenie w udoskonalaniu i przetwarzaniu materiałów przy użyciu różnych maszyn

 

Kształtuj stal według swojego uznania

Skrót CNC odnosi się do komputerowego sterowania urządzeń numerycznych. Dzięki różnym rodzajom tokarek przekształcasz i przerabiasz metal i plastik. Skąd wiesz, jak to zrobić? Patrzysz na rysunek techniczny. Wprowadzasz wymiary i prawidłowe ustawienia na komputerze. Wprowadzasz również prędkość obrotową i kierunek gięcia. Czasami musisz też wymienić narzędzia. To dla uzyskania optymalnej jakości. Omawiasz jakość produktu ze współpracownikami i z klientem. W razie potrzeby możesz wprowadzić ulepszenia. Podsumowując, Twoje zadania to:

  • Konfiguracja tokarki przez komputer
  • Wymiana narzędzi
  • Kształtowanie, przekształcanie, szlifowanie i piłowanie materiałów
  • Kontrola jakości

 

Toczenie bez porównania

Jako operator tokarki CNC pracujesz w zespole, ale robisz to w niezależny sposób. Każdy członek zespołu korzysta z własnej tokarki. Potrzebujesz wykształcenia technicznego i musisz wziąć pod uwagę środki bezpieczeństwa, na przykład nosić okulary ochronne, aby chronić oczy przed kawałkami metalu. Musisz dostarczać swoim klientom produkty wysokiej jakości. To wyzwanie, z którym mierzysz się każdego dnia. Twój zapał do pracy sprawia, że jeszcze bardziej chcesz wygładzić każdy kawałek metalu. Aż błyszczy! Jeśli jesteś chętny do wykonywania precyzyjnej pracy, znajdzie się dla Ciebie miejsce w AB Midden Nederland.

 

Aplikuj teraz