sector-detail-image
Home
Sektory
Pracownik robót ziemnych

Pracownik robót ziemnych

Niewidzialny dla zwykłych ludzi, ale niezbędny do funkcjonowania naszego społeczeństwa. Pod naszymi stopami znajduje się cały świat rur i przewodów. To one dostarczają nam czystą wodę, elektryczność, gaz, a nawet Internet. To dlatego jesteś pracownikiem robót ziemnych. Twoim zadaniem jest wykopywanie i przenoszenie ziemi. Zostajesz przydzielony do pracy, gdy projekty budowlane lub infrastrukturalne wymagają przygotowania terenu pod budowę. Wykonanie robót ziemnych jest niezbędne do ułożenia kabli, rur, fundamentów pod drogi, domy i biura. Niezbędne ogniwo łańcucha – oto, kim jesteś.

Co oferujemy

Obok uznania i indywidualnego doradztwa

  • Stawkę godzinową do 19 euro
  • Umowę na czas określony z możliwością zawarcia umowy na czas nieokreślony
  • Możliwość uzyskania certyfikatu VCA (SCC)
  • Przeszkolenie do pracy przy instalacjach elektrycznych, gazowych lub minikoparkach

 

Przykłady prac ziemnych

Głównym celem pracowników robót ziemnych jest przygotowanie terenu na placach budowy. Pracownik wydobywa i przenosi glebę, aby zrobić miejsce na rurociągi i kable. Ponadto po zakończeniu prac podziemnych przenosi żwir i piasek w celu ponownego uszczelnienia rowów i otworów. Pomaga też układać kable. Twoje ogólne obowiązki to:Montaż lub demontaż rur i kabliNaprawa nawierzchniInstalacja kanalizacjiMontaż wpustów i ścianek uszczelniającychKopanie i uszczelnianie rowówPrace zazwyczaj odbywają się na terenach mieszkalnych, w parkach przemysłowych lub naobrzeżach miasta. Mogą być też realizowane w centrum miasta. Musisz pracować zzachowaniem zasad bezpieczeństwa. Wymagane jest noszenie środków ochronyindywidualnej (ŚOI) takich jak kask i obuwie robocze. Pracując na drodze, musisz nosićodblaskową żółto-pomarańczową odzież roboczą. Pracując w nadmiernym hałasie, musisznosić środki ochrony słuchu. Wszystko to dla bezpieczeństwa Twojego i innych osób.

 

Broń swojej pozycji

Najważniejsze cechy pracownika robót ziemnych? Prawdziwa motywacja i umiejętność pracy w zespole. Ciężka praca fizyczna nie jest Ci obca. Nie posiadasz certyfikatu VCA (SCC). AB Midden Nederland pomoże Ci go zdobyć. Jest wiele dostępnych kursów przygotowujących do pracy z kablami elektrycznymi, instalacjami kanalizacji czy obsługi minikoparki pod wykonywanie wykopów. Jeśli nasz klient nie zapewnia okularów ochronnych, kasków, rękawic i innych środków ochrony, wspólnie zbierzemy potrzebny sprzęt!

 

Aplikuj teraz

Brak odpowiedniej oferty pracy?
Wyślij otwartą aplikację

cta-image

Masz pytanie?

Skontaktuj się z
Jagoda Musielak