sector-detail-image
Home
Sektory
Pracownik uprawy

Pracownik uprawy

Wchodzisz do szklarni. Powietrze jest wilgotne, a pomidory rosną w siłę. Różnobarwne papryki tworzą piękną scenerię. Zajmujesz się tymi roślinami, podlewając i nawożąc je. Sprawdzasz jakość i zdrowie roślin, a w razie potrzeby podejmujesz działania. Zwracasz również uwagę na klimat szklarniowy. Czy aktualna wilgotność i temperatura są odpowiednie? Twoja praca ma znaczenie dla wzrostu warzyw i innych roślin od początku do końca. Lubisz to. I dlatego chcesz pracować jako pracownik uprawy.

Co oferujemy

Obok uznania i indywidualnego doradztwa

  • Stawkę godzinową 12–14 euro
  • Możliwości rozwoju w uprawie szklarniowej

 

Troskliwy hodowca

W zależności od pory roku i pogody, Twój poranek zaczyna się o 7.00 lub 8.00. Twoje główne obowiązki to pielęgnacja roślin i warzyw. Twoje codzienne zadania to:

  • Pielęgnacja roślin
  • Podlewanie i nawożenie warzyw
  • Wysiewanie nowych sadzonek
  • Zbiór plonów
  • Sprawdzanie klimatu w szklarni oraz jakości roślin i gleby
  • Czyszczenie szklarni

 

Dodatkowe obowiązki w pracy

Kiedy Twoja postawa i etyka pracy naprawdę usatysfakcjonują naszych klientów, może to być droga dla Twojego rozwoju zawodowego. Możesz uzyskać licencję na robienie oprysków, by chronić uprawy przed chorobami i szkodnikami. Możesz również poszerzyć swoją wiedzę w zakresie odżywiania roślin i optymalnych warunków wzrostu. Jeśli chcesz mieć więcej obowiązków jako pracownik uprawy, wykaż się w pracy. Wspólnie omówimy możliwości!

 

Pasja do roślin

Podczas pracy w szklarni lub na zewnątrz promieniujesz energią. Pracownik uprawy znajdzie zatrudnienie przez cały rok. Nawet bez wykształcenia i doświadczenia. Twoja miłość do wszystkiego, co rośnie i kwitnie, czyni Cię niezastąpionym pracownikiem, a doświadczenie zdobywasz oczywiście podczas pracy! Jeśli to stanowisko naprawdę Ci odpowiada i chcesz dowiedzieć się o nim więcej, AB Midden Nederland chętnie Ci pomoże. Oferujemy kursy z zakresu kontroli jakości oraz pomoc w uzyskaniu np. licencji na robienie oprysków. Pokaż swoje umiejętności przy uprawach i aplikuj na jedną z ofert pracy.

 

Aplikuj teraz

Brak odpowiedniej oferty pracy?
Wyślij otwartą aplikację

cta-image

Masz pytanie?

Skontaktuj się z
Jagoda Musielak