sector-detail-image
Home
Sektory
Pracownik utrzymania zieleni

Pracownik utrzymania zieleni

Publiczne tereny zielone muszą być należycie utrzymane. Chodzi tu nie tylko o parki i tereny zielone w centrum, ale także w obszarach mieszkaniowych i na obrzeżach miasta. Pojawienie się zieleni w przestrzeni tworzy lub zmienia sposób postrzegania otoczenia przez ludzi. Z tego powodu gminy często zatrudniają wykonawców pracujących z wykwalifikowanymi pracownikami utrzymania zieleni. Zawsze pracujesz na zewnątrz: przy łagodnym wietrze, w słońcu i w deszczu. Wolisz wyjść na zewnątrz, niż siedzieć w biurze? Najlepszymi przyjaciółmipracownika utrzymania zielenisą rośliny, kwiaty i drzewa.

Oferty pracy dla pracowników zajmujących się architekturą krajobrazu

Niestety, w tej chwili nie ma żadnych ofert pracy dla tej funkcji

Zobacz nasze inne oferty pracy

Co oferujemy

Obok uznania i indywidualnego doradztwa

  • Stawkę godzinową w wysokości 13–15 euro
  • Umowę na czas określony z możliwością zawarcia umowy na czas nieokreślony
  • Możliwośćprzeszkolenia w zakresie obsługikosy spalinowej
  • Przyjemnąpracę na świeżym powietrzu•Samochód służbowy

 

Pracuj z zielenią i czuj się dobrze!

Brygadzista przydziela Ci zadania wcześnie rano. Dziś Twoim obowiązkiem jest konserwacja zieleni w parku miejskim. Dotrzesz tam samochodem służbowym lub małym busem. Zaczniesz od spulchniania ziemi w parku. To sprawia, że woda przenika głębiej do gleby. Rośliny będą Ci za to wdzięczne. Jednocześnie usuniesz chwasty. Mogą one posłużyć jako składniki odżywcze dla gleby. Po lunchu zajmiesz się stawem. Najwyższa pora, by usunąć przerośnięte i uparte chwasty. Dzięki temu, że ukończyłeś kurs obsługi kosy spalinowej, chwasty nie mają z Tobą żadnych szans. Ścinasz je i uprzątasz. Jeden z Twoich współpracowników zbiera zanieczyszczenia pływające w stawie. Inny przycina żywopłot, używając elektrycznych nożyc.

 

Utrzymanie zieleni jest wdzięczną pracą

Wcześniejsze doświadczenie, nawet niewielkie, oraz wykształcenie w tym kierunku jest przydatne, ale nie jest konieczne. Szukamy pasjonatów roślin, którzy lubią pracować z urządzeniami i narzędziami. Dogadywanie się ze współpracownikami to miły atut! Cieszysz się, gdy tereny zielone znów wyglądają obiecująco. Posiadanie certyfikatu VCA jest zaletą. Jeśli go nie masz, AB Midden Nederland pomoże Ci w jego uzyskaniu. To samo dotyczy kursu obsługi kosy spalinowej. Możliwe jest również rozwijanie innych specjalizacji, jeśli Cię to interesuje. To znacznie zwiększa Twoje szanse na zatrudnienie.

 

Aplikuj teraz

Brak odpowiedniej oferty pracy?
Wyślij otwartą aplikację

cta-image

Masz pytanie?

Skontaktuj się z
Jagoda Musielak