sector-detail-image
Home
Sektory
Zbrojarz

Zbrojarz

W sektorze budowlanym pracujesz z betonowymi fundamentami i ścianami. I właśnie tutaj do akcji wkracza żelbet. To podstawa bezpiecznych fundamentów, podłóg i kolumn. Jako zbrojarz przygotowujesz stal zbrojeniową przed wylaniem betonu. Bez stalowych ram, beton szybciej pęka i ulega uszkodzeniom, co źle wpływa na bezpieczeństwo. To dzięki żelaznej konstrukcji, budynki stają się niezwykle wytrzymałe. AB Midden Nederland ma dla Ciebie odpowiednią pracę w charakterze zbrojarza!

Co oferujemy

Obok uznania i indywidualnego doradztwa

  • Stawkę godzinową w wysokości 15–19 euro
  • Umowę na czas określony z możliwością zawarcia umowy na czas nieokreślony
  • Klienci, którzy doceniają Twoją pracę
  • Możliwość awansowania do roli planisty pracy

 

Kuj żelazo, póki gorące

Jako zbrojarz odpowiadasz za to, że stal zbrojeniowa jest właściwie ułożona na placu budowy. Wykonujesz zbrojenia stalowe o różnej długości i przekroju. Często trzeba je ciąć i zginać, by zapewnić solidną konstrukcję. W końcu to one sprzyjają lepszemu wiązaniu betonu, zmniejszając ryzyko poślizgu przy jednoczesnym zwiększeniu wytrzymałości na rozciąganie. Podczas wylewania betonu stalowa rama nie może się przesunąć. Czasami konieczne jest wykonanie prac spawalniczych. Twoje główne zadania to:

  • Czytanie rysunku technicznego
  • Układanie prętów zbrojeniowych z żeliwa/stali
  • Cięcie i gięcie żelaza (a czasami również spawanie)
  • Montaż i ułożenie żelaznej ramy

 

Mocny jak stal

Zdrowie fizyczne odgrywa istotną rolę, ponieważ wykonujesz pracę fizyczną na budowie. To może być obciążeniem dla Twojego organizmu. Wykształcenie nie jest konieczne, ale pracy fizycznej nie da się uniknąć! Chętnie przyjmiemy przeszkolonych, jak i nieprzeszkolonych pracowników. Nie mamy z tym problemu, o ile chcesz się nauczyć fachu zbrojarza. Potrzebna jest wiedza techniczna, a także umiejętność obrazowania kształtów i czytania planów projektu. Możesz pracować samodzielnie lub z innymi zbrojarzami. Jeśli chcesz mieć więcej obowiązków w pracy, możesz wziąć udział w kursie spawalniczym. Wraz z AB Midden Nederland zdecydujemy, kiedy będziesz gotowy na ten kurs. Dzięki szerokiej gamie umiejętności otwierają się przed Tobą większe możliwości w budownictwie i infrastrukturze.

 

Aplikuj teraz

Brak odpowiedniej oferty pracy?
Wyślij otwartą aplikację

cta-image

Masz pytanie?

Skontaktuj się z
Jagoda Musielak