sector-detail-image

Transport

Po przybyciu do miejsca zakwaterowania w Holandii, chcesz wiedzieć, jak dotrzeć do miejsca pracy. AB Midden Nederland organizuje odpowiedni transport, aby umożliwić podróż z domu do pracy. Oznacza to, że nie musisz się martwić o transport do pracy i możesz skupić się na samej pracy.

Samochód i rower

Oferujemy dwa różne środki transportu: samochody i rowery. Pod uwagę bierzemy odległość między miejscem zakwaterowania a miejscem pracy. W przypadku dłuższych odległości (ponad 10 kilometrów) dostępny jest samochód. Samochód jest często współdzielony przez maksymalnie 4 osoby. Zaleca się, by korzystać z niego do wspólnego dojeżdżania do miejsca pracy. Do dojazdów na krótszych dystansach (mniej niż 10 kilometrów) dostępne są rowery. Mamy zwykłe rowery miejskie, ale na dłuższe dystanse oferujemy również rowery elektryczne. Usługi transportowe są bezpłatne. Jest to usługa, którą otrzymujesz podczas pracy w AB Midden Nederland. Możesz również skorzystać z własnego samochodu, aby dojechać do pracy. Koszt przejazdu samochodem prywatnym do pracy i z powrotem jest zwracany (i dodawany do Twojego wynagrodzenia).

Jeśli jesteś kierowcą i zabierasz ze sobą do pracy inne osoby (nie ma znaczenia, czy korzystasz z samochodu naszego czy własnego), otrzymasz mały dodatek za każdy dzień pracy.

 

Inne środki transportu

Zapewnione przez nas samochody nie mogą być wykorzystane w celu innym niż dojazd do miejsca pracy. Jeśli chcesz udać się do innego miasta, najłatwiej jest skorzystać z transportu publicznego. Jeśli przyjechałeś do Holandii swoim prywatnym samochodem, możesz go używać w dowolnym celu.

 

Informacje dodatkowe

Nie organizujemy pierwszego przyjazdu do Holandii ani powrotu do kraju rodzinnego. Musisz to zorganizować we własnym zakresie lub wspólnie z innymi osobami. Istnieją firmy transportowe, które pomagają w dotarciu do Holandii.

Skontaktuj się z nami

Zostaw swoje dane kontaktowe, oddzwonimy!

 

 

Dlatego właśnie AB Midden Nederland

  • Odpowiedź w ciągu 24 godzin
  • Ponad +2100 pracowników
  • Zawsze osobisty kontakt