sector-detail-image
Home
Praca w Holandii
Zakwaterowanie

Zakwaterowanie

Zdecydowałeś się przyjechać do Holandii, by podjąć pracę tymczasową. Po przyjeździe chcesz mieć pewność, że nie będziesz mieć kłopotów. AB Midden Nederland dysponuje wieloma mieszkaniami w całym kraju. Zamieszkasz w jednym z nich, zlokalizowanym w pobliżu Twojego miejsca pracy. Wszystkim się zajmiemy, co oznacza, że możesz rozpocząć pracę niemal od zaraz. Ta strona powinna Ci pomóc w uzyskaniu praktycznych informacji dotyczących zakwaterowania w Holandii.

Informacje praktyczne

Po rozpoczęciu pracy za pośrednictwem AB Midden Nederland, pracownik zostaje przydzielony do mieszkania. Zapewniamy zakwaterowanie każdemu pracownikowi tymczasowemu, zawsze, gdy tego potrzebuje. Nie ma znaczenia, czy będzie on pracować przez 2 tygodnie czy dłużej niż 3 miesiące. Do Holandii należy przyjechać własnym środkiem transportu lub korzystając z pomocy firmy transportowej. Koszty podróży pracownik pokrywa samodzielnie. Przed przyjazdem otrzymuje on adres, pod którym będzie mieszkać na czas pobytu w Holandii. Tymczasowe miejsce zakwaterowania będzie znajdować się możliwie jak najbliżej miejsca pracy. Otrzymasz również numer telefonu osoby, która mieszka w tym domu, oraz numer Twojego koordynatora. Możesz skontaktować się z nimi, jeśli będziesz potrzebować pomocy. Wszystkie nasze kwatery to domy albo mieszkania. Utrzymujemy nasze domy w porządku i czystości. Wszystkie uszkodzone sprzęty są wymieniane lub naprawiane. Jeśli ściany wymagają malowania, a podłoga naprawy, te kwestie również zostaną załatwione.

 

Wyposażenie

Twoja kwatera składa się z salonu, kuchni, łazienki, toalety oraz kilku sypialni. Każde z mieszkań przeznaczone jest dla około 7 mieszkańców. Sypialnie są najczęściej dwuosobowe. W niektórych budynkach znajdują się pokoje jednoosobowe. Każda sypialnia jest zamykana na klucz, dzięki czemu możesz tam bezpiecznie przechowywać swoje rzeczy osobiste. Rozumiemy, że poczucie prywatności jest ważne. Otrzymasz własną szafę na ubrania oraz łóżko z materacem i prześcieradłem.

W kuchni znajduje się lodówka i zamrażarka z wystarczającą ilością miejsca do przechowywania żywności. Kuchnia jest w pełni wyposażona w przybory kuchenne, sztućce i zastawę stołową. Do gotowania do dyspozycji jest kuchenka z piekarnikiem oraz kuchenka mikrofalowa. W łazience znajduje się prysznic lub wanna oraz pralka. Każde miejsce zakwaterowanie posiada dobrą sieć Wi-Fi. W naszych mieszkaniach nie ma telewizorów. Koordynatorzy regularnie przeprowadzają kontrole domów, ponieważ chcemy, by były one w doskonałym stanie.

 

Opłaty i zmiana miejsca pracy

Płatność za zakwaterowanie będzie co tydzień potrącana z wynagrodzenia. Opłata ta obejmuje korzystanie z wody, gazu, energii elektrycznej oraz bezprzewodowego internetu. Po zakończeniu pracy u jednego pracodawcy może się okazać, że pracownik będzie musiał przenieść się do innej kwatery. Oznacza to, że zostanie on przydzielony do innego mieszkania w pobliżu nowej pracy.

Informacje dodatkowe

Masz pytania dotyczące zakwaterowania lub potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z koordynatorem telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Skontaktuj się z nami

Zostaw swoje dane kontaktowe, oddzwonimy!

 

 

Dlatego właśnie AB Midden Nederland

  • Odpowiedź w ciągu 24 godzin
  • Ponad +2100 pracowników
  • Zawsze osobisty kontakt