=

Kim jesteśmy

Szukasz pracy m.in. w technice, w sektorze rolniczym i ogrodniczym lub przy zieleni miejskiej? W biurze AB Midden Nederland znajdziesz odpowiednią ofertę. Oprócz ofert na zatrudnienie tymczasowe i prace sezonowe, regularnie zdarzają się oferty na stałe zatrudnienie. Oprócz tego co jakiś czas pojawiają się oferty pracy w biurze AB. Niezależ-nie od tego, czy jesteś fachowcem, specjalistą, posiadasz własną firmę czy pracujesz w zmniejszonym wymiarze godzin, w zależności od pojawiających się ofert, sprawdź, co AB Midden Nederland ma do zaoferowania właśnie Tobie.
Zobacz wszystkie oferty pracy

Kooperacja

Korzenie AB Midden Nederland mają swoje źródło głównie w sektorze rolniczym i ogrodniczym. Z upływem lat, potrzeba naszej kooperatywnej natury opartej na zacieśnionej współpracy pojawiła się również w innych sektorach. Obok bogatego doświadczenia w sektorze ogrodniczym i rolniczym, jesteśmy także aktywni w sektorach: technika, budownictwo i infrastruktura, logistyka i magazyn, zieleń miejska, przetwórstwo żywności i produkcja. Bycie kooperacją zobowiązuje. Oznacza to, że klienci mogą dołączyć do członkostwa, a następnie korzystać z wielu zalet, jak na przykład zapewnienie ciągłości pracy w przedsiębiorstwie podczas choroby właściciela. Ponadto oznacza to, że współpraca zakorzeniona jest w naszym DNA. Poszukujesz pracy lub pracownika, zachęcamy do poznania naszego sposobu pracy. Zawsze dążymy do znalezienia satysfakcjonującego rozwiązania. 

Nasze podstawowe wartości:

 • Jakość: zatrudniamy fachowców oraz komunikacja należą do naszych znaków rozpoznawczych
 • Zaufanie: jesteśmy partnerem godnym zaufania nieprzerwalnie od wielu lat
 • Otwartość: jesteśmy łatwo osiągalni i elastyczni
 • Indywidualne podejście: zależy nam, by praca przebiegała w miłej atmosferze
 • Szukasz pracy?

  Szukasz ciekawej pracy i wiesz, co znaczy potrafić zakasać rękawy? Chciałbyś podjąć pracę, w której wreszcie będziesz się czuć na swoim miejscu? Chętnie Ci w tym pomożemy! Sprawdź nasze aktualne oferty pracy w sektorach: technika, ogrodnictwo, budownictwo i infrastruktura, logistyka i praca w magazynie lub przetwórstwo żywności i produkcja oraz wyślij swoje zgłoszenie. Postaramy się zrobić wszystko, by dopasować oferty do profilu kandydata. Znajdź swoją ulubioną pracę.

  Zobacz wszystkie oferty pracy

  Więcej informacji o biurze AB Midden Nederland

  Chcesz zdobyć więcej informacji o AB? Odwiedź jedno z naszych biur lub wyślij pytanie za pośrednictwem naszego formularza.

  Formularz kontaktowy!

   
   
  Zobacz naszą poliktykę prywatności