sector-detail-image
Home
Sektory
Rolnictwo

Praca w
sektorze rolniczym

Rolnicy są niezbędni w Holandii. Tak jak na całym świecie. W tych trudnych czasach sektor rolniczy stoi przed bezprecedensowymi wyzwaniami. Są to wyzwania, które stanowią poważne zagrożenie dla naszych dostaw żywności, a także istnienia sektora rolniczego. Dlatego potrzebujemy ludzi takich jak Ty. Znaczenie ludzi z pasją do pracy w rolnictwie potwierdza się po dziś dzień. Lubisz brać byka za rogi? Lubisz brać sprawy w swoje ręce i jesteś gotowy podjąć ciężką pracę? Oznacza to, że jesteś idealną osobą dla naszych klientów w sektorze rolniczym, gdzie oferujemy dziesiątki miejsc pracy. Sprawdź, które z wyzwań jest dla Ciebie najbardziej atrakcyjne!

Polecane oferty pracy w rolnictwie

Czym jest praca w rolnictwie?

Sektor rolniczy to coś więcej niż stereotyp, który prawdopodobnie przychodzi na myśl wielu ludziom. Ma więcej do zaoferowania niż tylko pracę w polu czy sprzątanie stajni. Ten ogromny sektor oferuje wiele różnych miejsc pracy. Możesz ubiegać się o pracę jako pracownik rolny, pomocnik w gospodarstwie rolnym lub zleceniobiorca. Posiadamy stanowiska pracy w branży mleczarskiej, przemyśle drobiarskim lub mięsnym, a to tylko kilka przykładów. A Twoje zadania? Praca z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, transport ciągnikami, dojenie krów czy logistyka. Czyszczenie boksów dla zwierząt, opieka nad zwierzętami, praca w polu lub montaż ogrodzeń. Żaden dzień nie jest taki sam jak poprzedni.

Twoje nastawienie i oddanie mają ogromne znaczenie. Cechy te są często cenione bardziej niż wykształcenie lub doświadczenie. W AB Midden Nederland znajdziesz świetne oferty pracy w rolnictwie. Jeśli nie wiesz, jaka praca Ci odpowiada, dowiemy się tego razem. Mamy oferty pracy dla:

  • Pracownika rolnego
  • Kierowcy ciągnika
  • Pracownika mleczarni
  • Pomocnika w gospodarstwie rolnym
  • Zleceniobiorcy

 

Praca w rolnictwie: czego można od nas oczekiwać?

Sprawimy, że w pracy poczujesz się jak w domu. To ma dla nas znaczenie. AB Midden Nederland rozmawia z Tobą i słucha Twoich preferencji. Będziesz pracować w firmie, która potrzebuje Twoich umiejętności i doceni Twoje wysiłki podczas pracy. Wynagrodzenie jest zgodne z układem zbiorowym pracy (CAO) dla sektora, w którym pracujesz. Oznacza to, że wynagrodzenie jest uczciwe i że zarobisz tyle samo, co Twoi współpracownicy. Podczas Twojego pobytu jako pracownik tymczasowy, opiekuje się Tobą koordynator. Możesz się z nim skontaktować, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy. Pomożemy Ci, jeśli tylko będzie to możliwe. Jako pracownik tymczasowy masz przed sobą wiele możliwości. Więcej informacji można znaleźć na stronie „Edukacja i rozwój”. Inwestujemy w Ciebie i przyszłość przed Tobą Twoją przyszłość.

Czy wiesz, też że zawsze możesz przyjść do nas z wszelkimi pytaniami? Możesz je zadać w swoim ojczystym języku. Wspieramy Cię, abyś mógł zacząć pracę bez żadnych zmartwień. Zachęcamy do rozwoju w sektorze rolnym i poza nim. Zdobądź wiedzę o uprawie i nawożeniu gleby, naucz się obsługiwać dojarki lub weź udział w kursie przycinania racic.

 

Aplikuj w tym sektorze

cta-image

Masz pytanie?

Skontaktuj się z
Jagoda Musielak

Aplikuj
na swój sposób

Twoja aplikacja
w sektorze rolniczym

Sprawdź oferty w
innym sektorze