news-detail-image
Home
Przegląd aktualności
Johan Blom już od pięciu lat wynajmuje dom AB Midden Nederland
Zakwaterowanie
,

Johan Blom już od pięciu lat wynajmuje dom AB Midden Nederland

Podziel tę wiadomość

Już od początku współpraca przebiegała znakomicie

W mieszkaniu przy ulicy Heideweg 13 w Waardenburg panuje cisza. W tym momencie większość lokatorów przebywa w pracy. “AB Midden Nederland kwateruje w tym mieszkaniu około osiem do dziesięciu osób”, opowiada właściciel Johan Blom. Prywatny przedsiębiorca, który na co dzień prowadzi biuro doradcze Blom Ecologie, rozpoczął współpracę z AB Midden Nederland kilka lat temu. “Mieszkanie jest częścią drobiarni, którą kupiłem kilka lat temu. Wzięliśmy w użytek pomieszczenia gospodarcze, ale dom stał pusty. Słyszałem wiele dobrego o AB Midden Nederland. Skontaktowaliśmy się ze sobą i w miarę szybko podpisaliśmy umowę wynajmu. Od samego początku nasza współpraca przebiegała znakomicie.”

‘AB Midden Nederland słynie z troski o pracowników z zagranicy’

Najważniejszy warunek dla Johana Bloma: szukał biura, które dba o swoich pracowników przyjeżdżających do pracy w Holandii. “Słyszy się o mieszkaniu w uwłaczających warunkach. Po części za sprawą mojego wychowania w wierze chrześcijańskiej, jest dla mnie bardzo ważnym, by ludzie byli dobrze traktowani i mieszkali w normalnych warunkach. AB Midden Nederland traktuje swoich pracowników jednakowo – nie ważne skąd pochodzą. Jeśli coś się dzieje, biuro od razu podejmuje odpowiednie kroki. Komunikujemy się ze sobą w sposób otwarty i szczery. Widzę to też po tym, że wielu lokatorów mojego domu przebywa tu już od lat i nie chcą wyjeżdżać.” Wiejski klimat i fakt, że dom jest wolnostojący ma wiele zalet. W takich warunkach hałas, na który mogliby narzekać najbliżsi sąsiedzi nie wchodzi w grę. “A dla mieszkańców jest to spokojne miejsce, w którym mogą odpocząć po ciężkim dniu pracy.”

Pełne odciążenie

Nie bez znaczenia: właściciel domu sam mieszka niespełna 500 m dalej. „Tym bardziej nie chcesz mieć do czynienia z mieszkańcami, którzy przysparzają problemy. Wszystkich okolicznych mieszkańców znam osobiście. Na początku byłem trochę zestresowany wynajmując dom osobom z innego kraju, bo masz do czynienia z ludźmi pochodzącymi z innych kultur. Jednak przez te wszystkie lata był tylko jeden przypadek, kiedy coś poszło nie tak z winy jednego z lokatorów. Na szczęście AB Midden Nederland zareagowało szybko i stanowczo. Poza tym incydentem wszystko przebiega bardzo dobrze. Nasza współpraca polega na wspólnym zaufaniu. I właściwie biuro zajmuje się prawie wszystkim, to dla mnie spore ułatwienie.”

“A dla mieszkańców jest to spokojne miejsce, w którym mogą odpocząć po ciężkim dniu pracy.”

– Johan Blom

 

 

Podobne wiadomości