sector-detail-image
Home
Sektory
Technika

Sektor techniczny poszukuje talentów

Sektor techniczny utrzymuje ciągłość procesów w naszym społeczeństwie. Bez niego wszystko by się rozpadło. Części samochodowe muszą być zmontowane. Maszyny fabryczne muszą kontynuować prace produkcyjne. Drzwi magazynu powinny być w stanie prawidłowo otwierać się i zamykać. Technika otacza nas na każdym kroku. Sektor techniczny i inżynieria znajdują się we wszystkim, co powstało wokół nas. Praca z drewnem, tworzywami sztucznymi i stalą. Montaż i naprawa instalacji wodno-kanalizacyjnych, wentylacyjnych, grzewczych i wodnych. Chcesz wiedzieć, jak to wszystko działa? Posiadamy oferty pracy w sektorze technicznym.

Polecane prace inżynierskie

Sektor techniczny: jaka to praca?

Interesuje Cię, jak wszystko układa się w całość? Masz doświadczenie techniczne, a Twoja mocna strona to wykonywanie, przerabianie, naprawianie lub montaż urządzeń? Wyobraź sobie zepsutą maszynę w fabryce. Jako mechanik jesteś wzywany do wykonywania napraw i konserwacji. Dzięki temu produkcja może znów ruszyć. Dzięki naszej współpracy z szeroką gamą klientów oferujemy różne stanowiska pracy w sektorze technicznym. Pracujesz w takich dziedzinach, jak budowa maszyn i urządzeń, produkcja żywności czy procesy technologiczne.

Twoim zadaniem jest dopilnowanie, żeby trybiki dobrze działały. Dlatego zapewniamy odpowiednią pracę w firmie, która doceni Twoją wartość. Pracuj na przykład jako:

  • Spawacz
  • Pracownik montażowy
  • Mechanikinstalacji
  • Operatortokarki CNC
  • Mechanik
  • Operator lasera
  • Spawacz MIG/MAG

 

Sektor techniczny: czego można od nas oczekiwać?

Czego oczekujesz w karierze zawodowej? A jakie są Twoje oczekiwania wobec następnej pracy? Nie tylko na dzisiaj, ale także na przyszłość. Ustalmy to wspólnie. Chciałbyś pracować w sektorze technicznym? Ile godzin chcesz pracować? Tę kwestię też omówimy wspólnie. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej sprawdzamy Twoje wykształcenie techniczne i certyfikaty, które już masz (lub czy chcesz je uzyskać). Proces ten pomaga nam skierować pracownika z odpowiednimi umiejętnościami do odpowiedniego klienta. Dzięki temu obie strony są zadowolone z wzajemnej współpracy.

AB Midden Nederland oferuje korzystne warunki zatrudnienia, na przykład pracę w aktywnym środowisku czy wynagrodzenie zgodne z układem zbiorowym pracy. Twoje wynagrodzenie podstawowe może szybko rosnąć, jeśli klienci będą chwalić Twoją etykę i jakość pracy. Przeprowadzamy roczne rozmowy na temat Twojego przyszłego rozwoju. To moment, w którym decydujemy, jaki będzie następny krok w Twoim rozwoju zawodowym. Zdobądź wiedzę elektrotechniczną, naucz się wstępnej obróbki stali lub rozpocznij kurs spawalniczy. Wspólnie decydujemy, co najlepiej spełni Twoje życzenia i jednocześnie jest cenione przez obecnych lub potencjalnych klientów. Sprawdź też naszą stronę Edukacja i rozwój.

 

Aplikuj w tym sektorze

cta-image

Masz pytanie?

Skontaktuj się z
Jagoda Musielak

Aplikuj
na swój sposób

Twoja aplikacja
w sektorze technika

Brak CV? Nie ma problemu!
Załącz swoje CV, a będziemy mogli lepiej dopasować oferty

Sprawdź oferty w
innym sektorze