sector-detail-image

Tereny zielone i architektura krajobrazu

Stała praca na świeżym powietrzu, to coś, czego pragniesz? Chcesz mieć kontakt z naturą? Nasze środowisko rośnie i kwitnie, ale również musi być utrzymywane i pielęgnowane. Dzięki temu ludzie mogą cieszyć się swoim otoczeniem. Możesz pomóc, pracując jako architekt krajobrazu, ogrodnik, pracownik utrzymania zieleni miejskiej lub operator kosiarki. W każdej z tych ról przyczyniasz się do kształtowania przyjemnego dla oka środowiska naturalnego. Masz również wpływ na to, jak wygląda nasze społeczeństwo. Wyjdź na zewnątrz i pokaż swoje umiejętności w pielęgnacji drzew i roślin. Praca wymaga elastyczności, ponieważ zmienia się sezonowo. Znajdź nową pracę w sektorze terenów zielonych i architekturze krajobrazu w AB Midden Nederland.

Polecane prace związane z architekturą krajobrazu

Niestety, w tej chwili nie ma żadnych ofert pracy dla tego sektora

Zobacz nasze inne oferty pracy

Tereny zielone i architektura krajobrazu: co wiążesię z tą pracą?

Otaczający nas krajobraz i tereny zielone wymagają codziennej pielęgnacji. Wykonywanej zarówno
przez profesjonalistów, jak i początkujących pracowników. AB Midden Nederland oferuje wiele miejsc pracy w firmach zajmujących się kształtowaniem krajobrazu, firmach ogrodniczych i gminach. Może wykonasz swoją część pracy jako kierowca ciągnika lub operator kosy spalinowej?

Trzeba zasadzić nowe rośliny i usunąć stare. Rośliny muszą być też podlewane, nawożone i przycinane. Każdy sezon różni się zarówno jeśli chodzi o natężenie, jak i rodzaj pracy. Lato na przykład jest okresem koszenia. Jesienią zbierane są liście. A zimą możesz zostać oddelegowany do innych zadań, w zależności od tego, gdzie pracujesz! Możesz pracować bez doświadczenia. Jako ogrodnik uczysz się zawodu w praktyce. Cokolwiek zdecydujesz się zrobić, możesz regularnie zmieniać miejsce pracy, by pracować w różnych warunkach i dalej się rozwijać. Złóż podanie o pracę jako:

  • Operator koparki
  • Kierowca ciągnika
  • Ogrodnik
  • Pracownik utrzymania zieleni
  • Operator kosy spalinowej

 

Prace w utrzymaniu zieleni i kształtowaniu krajobrazu: czego możesz się spodziewać?

Odczuwanie radości z wykonywanej pracy jest niezwykle ważne. Dlatego wspólnie omówimy Twoje zainteresowania. To pomoże nam dopasować Cię do klienta. Zasługujesz na odpowiednie miejsce pracy. Otrzymasz wynagrodzenie zgodnie z obowiązującym układem zbiorowym pracy (CAO). Nie powinieneś mieć żadnych powodów do zmartwień. Skupianie uwagi na pracy, a także poza nią leży w naszej naturze. Robimy to, bo cenimy współpracę z Tobą. Dowiedz się więcej na nasz temat!

 

AB Midden Nederland zachęca do zdobywania wiedzy i rozwoju jako profesjonalista ds. terenów zielonych i kształtowania krajobrazu. Zdobywaj wiedzę o najbardziej powszechnych i niezbędnych roślinach. Albo o zieleni miejskiej i zastosowaniu kosy spalinowej. Twoje pomysły na rozwój są również mile widziane. Razem wybierzemy coś, co jest w sam raz dla Ciebie. Poznaj możliwości dostępne na naszej stronie „Edukacja i rozwój”. Od razu złóż podanie na jedno z wolnych stanowisk pracy. Do zobaczenia na zewnątrz!

 

 

Aplikuj w tym sektorze

cta-image

Masz pytanie?

Skontaktuj się z
Jagoda Musielak

Aplikuj
na swój sposób

Twoja aplikacja
w sektorze zieleń

Brak CV? Nie ma problemu!
Załącz swoje CV, a będziemy mogli lepiej dopasować oferty

Sprawdź oferty w
innym sektorze