sector-detail-image
Home
Sektory
Budownictwo

Wybierz karierę w
sektorze budowlanym

W budownictwie odgrywasz ogromną rolę w dużych zmianach zachodzących w całym kraju, mieście lub innych obszarach. Wraz z zespołem współpracowników zajmujesz się nowymi projektami budowlanymi. Mają one swój wkład w bezpieczeństwo, komfort życia i użyteczność naszego środowiska życia. Pomagasz w utrzymaniu i poprawie istniejących struktur – na dużą i małą skalę. Odnawiasz je i utrzymujesz w dobrym stanie. Budownictwo może być małym i osobistym projektem, podczas gdy inne projekty mają widoczny wpływ na społeczeństwo. Zmieniamy sposób życia, pracy i podróżowania. Poznaj to, co najlepsze, z obu światów w branży budowlanej.

Polecane prace budowlane

Sektor budowlany: jak to wygląda?

Budynki stworzone Twoimi rękami: wyobraź sobie, że możesz mieć wkład w najwspanialsze
projekty budowlane. Bo w tej branży, jako stolarz czy kamieniarz, za każdym razem tworzysz coś
nowego własnymi rękami. Piękny wynik tej pracy pozwala nam bezpiecznie mieszkać
w naszych domach i pracować w naszych biurach.

Do tej pracy trzeba być silnym fizycznie. Ponadto wymagana jest wystarczająca wiedza lub doświadczenie w budownictwie. Przykładowe oferty pracy to:

  • Planista
  • Stolarz
  • Zbrojarz
  • Pracownik naprawiający konstrukcje betonowe
  • Kamieniarz
  • Pracownik wykonujący praceziemne

 

Budownictwo: czego można od nas oczekiwać?

AB Midden Nederland wie, czego potrzebujesz, aby rozpocząć pracę w budownictwie. Aby znaleźć
dobre odpowiednie miejsce pracy dla Ciebie zaczynamy od rozmowy z Tobą. Co daje Ci zadowolenie z pracy? Wspólnie ustalimy, jakie stanowisko jest dla Ciebie najlepsze. Niezależnie od tego, czy jesteś pracownikiem wykonującym prace ziemne, planistą pracy czy zajmujesz się naprawianiem konstrukcji betonowych. Znajdziemy Ci odpowiednie miejsce pracy, które spełni oczekiwania Twoje i naszych klientów. Chciałbyś zostać stolarzem, ale nie masz doświadczenia? Istnieją firmy z doświadczonymi stolarzami Możesz pracować w parze z jednym z takich fachowców, by nauczyć się podstaw rzemiosła. I oczywiście zachęcamy Cię, byś dodatkowo rozpoczął kurs na stolarza!

Klienci mogą poprosić o zastosowanie środków ochrony indywidualnej i przedstawienie określonych certyfikatów. Pomożemy Ci je uzyskać z odpowiednim przewodnictwem. Spójrz na naszą stronę Edukacja i rozwój! Wtedy możesz bez obaw rozpocząć pracę. Oferujemy dobre warunki zatrudnienia. Zgrany zespół pracowników, naprawdę dobre wynagrodzenie i możliwość rozwoju jako fachowiec i rzemieślnik. To standard w AB Midden Nederland.

cta-image

Masz pytanie?

Skontaktuj się z
Jagoda Musielak

Aplikuj
na swój sposób

Twoja aplikacja
w sektorze budowlanym

Brak CV? Nie ma problemu!
Załącz swoje CV, a będziemy mogli lepiej dopasować oferty

Sprawdź oferty w
innym sektorze