sector-detail-image
Home
Sektory
Transport & Logistyka

Praca w sektorze
transportu i logistyki

Sektor ten jest siłą napędową holenderskich przedsiębiorstw. Nie tylko dla nas, jako konsumentów, ale także w odniesieniu do transportu za granicę. Czy liczba produktów się zgadza? Czy właściwe produkty zmierzają pod właściwy adres. Oprócz prac magazynowych, posiadamy także miejsca pracy w transporcie, jak na przykład jazda ciężarówką czy dowożenie towaru do centrum dystrybucyjnego. Możesz też świadczyć usługi transportowe dla sektora rolniczego, sadowniczego czy budowlanego.

Polecane oferty pracy w Transport & Logistyka

Transport i Logistyka: jak to jest?

Pracujesz w uporządkowany sposób, będąc elastycznym. To dobre nie tylko dla Ciebie, ale również przydatne w tym sektorze W Holandii świat transportu stale się rozwija. I ty również. Ponieważ to ty organizujesz szybką i prawidłową dostawę. Przewozisz produkty i zamówienia z miejsca A do miejsca B. Najkrótsza, najbardziej wydajna trasa? Znasz ją. Zapewnij ludziom to, czego potrzebują na czas, a będą wdzięczni i szczęśliwi.

Jako pracownik logistyki nieustannie kontrolujesz stan magazynu. Możesz składać zamówienia, ale także je przyjmować. Zapasy muszą mieć określoną ilość. Co to oznacza? Produkty wymienione w systemie muszą znajdować się w magazynie. Korygujesz błędne liczby i numery seryjne, . Kompletowanie i pakowanie zamówień to część Twoich zadań. Jesteś doświadczonym kierowcą w magazynie? Więc bez problemu poprowadzisz wózek widłowy między regałami. Stosując zwinne manewry, można dotrzeć do najwyższych palet szybko, łatwo i bezpiecznie. Wykaż się umiejętnościami w transporcie lub logistyce jako:

  • Kierowca ciężarówki
  • Operator wózka widłowego
  • Order picker
  • Pracownik magazynu

 

Transport i logistyka: czego możesz od nas oczekiwać?

Klienci poszukują szczególnie elastycznych pracowników, którzy są kompetentni społecznie. Czy wiesz, że prawo jazdy (odpowiedniej kategorii) kwalifikuje Cię do ubiegania się o określone stanowiska pracy w transporcie? Wspólnie znajdziemy pracę i klienta, gdzie będzie Ci się komfortowo pracować. AB Midden Nederland oferuje dobre warunki pracy, w tym między innymi możliwość uzyskania certyfikatów lub specjalnych praw jazdy. Zwiększa to portfolio kierowców, dzięki czemu mogą oni jeździć różnymi typami samochodów ciężarowych, na przykład mlekowozy lub betoniarki. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie „Edukacja i rozwój” . Otrzymasz wynagrodzenie zgodnie z układem zbiorowym pracy (CAO). Twój grafik będzie elastyczny. Możesz pracować wiele godzin i w wielu różnych miejscach. Wybór należy do Ciebie.

 

Aplikuj w tym sektorze

cta-image

Masz pytanie?

Skontaktuj się z
Jagoda Musielak

Aplikuj
na swój sposób

Aplikujesz do pracy
w sektorze Transport & Logistyka

Brak CV? Nie ma problemu!
Załącz swoje CV, a będziemy mogli lepiej dopasować oferty

Sprawdź oferty w
innym sektorze